Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Ne odbijaj Bleče!!!
    Presvuci se u boje kluba za koji navijaš, najbolje u Barsine, pa da zajebavaš Frenkija.
    Ja ne mogu. Zajebi. On je Krajišnik. Taj bije sve što mu padne šaka, pa posle pita.
    Vi Frenki što imam avatar :)
    Može naslovna?

  2. Ja neću da gledam utakmicu večeras. Odbijam.

    То је као да одбијаш Еву Мендес!

  3. Ареи Куен

    Читам све ово и размишљам, имате ли ви људи живот ван Вукајлије? Првенствено мислим на тебе, Маро. Можда и није коректно то што су урадили, вероватно није не знам, не пратим од почетка, али свеједно искулирај мало, изађи напоље, лепо је време. :)

    Nemam život. Živim u kompjuktoru. Brate, ako postoji gluplje pitanje od ovog, ja ću da se roknem odmah. Jedino mogu po gluposti da mu pariraju: Jesi živ i da li spavaš?
    Hvala ti i na vremenskoj prognozi, ali imam i te informaciije iz prve ruke.
    Možda, verovatno i ne znam.... a znaš meni da drobiš.
    Pre nego što se obratiš nekom na ovakav način, proveri o čemu se radi, pa donosi zaključke.
    Kada ćete da odbanujete Fejsa?
    Ko ga je banovao?

  4. Ja sam ga banovao i sta sad?

  5. Zašto ne mogu da banujem članove? Pa to je van svake pameti. Ako je Stefan Kostić mogao da banuje admina, zašto ne mogu ja nekog člana jer mi jednostavno ide na reproduktivni organ?

  6. De si bre, maro, si živa, da ne spavaš možda? ;))

  7. Alo, bre, modovi, zashto kulirate? Nemojte da vam ispemujem sajt sa 11700 postova kompletne diskografije znate već koga.

  8. Питање за енерџи, кад оно кажем муши, а кад фоце? Заборавих :))

  9. Ne mož da banujež zato što numeš. ;)

  10. Kako numem, bre, nauči me! :)

  11. Foce je više uvreda kao KUČKA (iako znači pička), a muši si je pička, ona naša si, deo tela. I mačke se često zovu Muši.
    Bože Katija, šta to pitaš! Iju! ;))

  12. A zasto pustate plagijate medju postere :) ?

  13. koje, daj da brisnemo, al da si siguran da je plag?
    Jebi ga, ne prepoznamo sve.

  14. Bože Katija, šta to pitaš! Iju! ;))

    Ово си рекла војвођанским акцентом, онако како ти умеш :)))
    Данке. Пункт :*

  15. lično meni promakao, još sam ga i omiljenila, dvaput u komentarima proglašen plagijatom, sklonjen iz prikazanih, ali ako se slučajno desi da ipak nije, nek ga autor slobodno postavi opet

  16. jedan poster, mojne ste tako strogi, znate kolko ih se dnevno napravi...ihahaj...

  17. Gern geschehen. Punkt. ;)

  18. Imam pitanje sto se tice objavljivanja postera. Naime, moj poster jos uvek nije objavljen a ima skor 2:0 (glasovi moderatora, ili sta?!), e sad, treba li neki odredjeni broj moderatora da odobri? Kako to ide? Nisam bio duze vreme na sajtu.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.