Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Jes glasovi modova, kako god, izaći će kad istekne sat vremena.
    Mi biramo koji neće u javnos.
    U javnos izlaze posle sat vremena, oni koje ništa nismo dirali, ili smo dali ocenu.

  2. Napomena: ova tema je inače za pitanja foce-muši-švanc i druge zajebancije, ovde ćaskamo opušteno, pitate nas šta vam padne na pamet a mi tako i odgovaramo.
    Drugu temu koristite za ozbiljna pitanja.
    Ja sad bila raspoložena, pa nisam htela da vas upućujem. ;) Mva.
    PMS, na mene nešto kontra deluje.

  3. Energijo, koji je najbolji način da ti se noge neviđeno usmrde?

  4. Da budeš savremeni muškarac i ne teraš ženu da ti donosi lavor.

  5. Enerđi, jebem li ti sunce to leskovačko :)
    Živa i ne spavam:P
    Navijam trenutno u kopačkama. Imam ciganskije štucne od Huga na nogama, a njegove su tako ganci da mi dobro nije :)
    Elem, Enerđi, kolko moš piva da popiješ za veče?
    Da vidim kako se kotiraš.

  6. Navijam trenutno u kopačkama. Imam ciganskije štucne od Huga na nogama, a njegove su tako ganci da mi dobor nije :)

    Maro, ne mora me pališ sad...uf, samo u štucnama, iju!

    Elem, Enerđi, kolko moš piva da pipoješ za veče?
    Da viddim kako se kotiraš.

    Posle treće svako mi četvrto, nek odgovori neko ko mi nekad brojao.

  7. Posle treće svako mi četvrto, nek odgovori neko ko mi nekad brojao.

    Ne verujem da ovo nisi definisala. Olovku u ruke i piši, dok ja odgledam drugo poluvreme.
    Inače, da ti ubijem štucna-hot, nisam se obrijala zbog utakmice, tako da od hota nema ni h.
    Jedino ako voliš nas bradate i brkate, onda će se nešto izdogovaramo. Taman da ti ja prebrojim pive :)

  8. Inače, da ti ubijem štucna-hot, nisam se obrijala zbog utakmice, tako da od hota nema ni h.
    Jedino ako voliš nas bradate i brkate, onda će se nešto izdogovaramo. Taman da ti ja prebrojim pive :)

    Pa bre, znaš, ja volim malo grublje, ono što se kaže
    http://www.youtube.com/watch?v=8yI7QoSZSvM
    brijač sam videla tek kad sam došla u BG! ;)

    Razumem, odo da pišem, neće valjda mi obrišu ;)))

  9. 1. Čime se moderatori bave kad ne moduliraju, mislim profesionalno?
    2. Koliko su visoki i teški modulatori?
    3. Kojoj bi poznatoj žeMskoj zatefterili (za muške modulatore)/Kojem bi poznatom loli dali da im zatefteri (za ženske modulatore)?4. Jebiga, nemam više.Pitanje pisano uz osnovnu pretpostavku nedukatlijnosti modulatora.

  10. Da li će moderatori preuzeti odgovornost i organizovati glasanje na konjkursu za najglupši poster krajem meseca, s obzirom da ne odobravaju najgluplje, a uz to su još i trajno banovali Caru?

  11. Moze li kajzen da napravi opciju da autorke i moderatorke prijave na vreme svoj PMS, pa kad im kliknes na profil da se vidi u kojoj fazi su. Bilo bi zdravo za komunikaciju.

  12. urrad

    Da li će moderatori preuzeti odgovornost i organizovati glasanje na konjkursu za najglupši poster krajem meseca, s obzirom da ne odobravaju najgluplje, a uz to su još i trajno banovali Caru?

    Е ја се трудим око овога да вам проследим што више постера које склоним, организоваћемо и гласање, контам :) А можда и Цара упадне са јутјуб клипом са неког дуплог пошто је зиљав до те мере да све ово посматра из оффа :)

  13. Da li postoji šansa da moderatori objave raspored restrikcija na posterima, tj. da znamo kada možemo da proturimo neki gluplji, a kada da kačimo "inteligentnije" a da ne bude odmah potisnuti s prve strane?

  14. Не постоји шанса за распоредом, ал кад смо чрч паб и ја неактивне, углавном нико не гледа постере, па ето - тад.

  15. milice oduvek si bila posterdzija lolo

  16. Mrmune, zašto se tebi diže jedino kad banuješ Fejza?
    Banovao si mu Kesu na sopstveni zahtev i odmah postao neaktivan, što implicira da si otišao da ga izbacaš. A to što si mu produžio ban na originalnom nalogu te je šibnulo u euforično stanje, pa kapiram da imaš i predigru sa samim sobom.
    Samo te neko editovao, te ako bleneš iz ofa, prekni sa cmakanjem. Vrati se ovde, i napiši be ponovo taj produžetak.
    Oni će tebe da edituju!!!

  17. Mrmune, zašto se tebi diže jedino kad banuješ Fejza?

    bemmumiša, maro. ne budi tako sigurna :)

  18. Mnogo nešto cvrkućeš Cris kad ja pomenem Mrmuna :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.