Prijava

Ау Валдемар ал' ти кењаш.

+ beskonačno na kvadrat

Naslov je očajan. K'o Olja Bećković da ga je smišljala.

Јебига потрудио сам се.

Ми смо дошли од неких понашања, особина шта знам, на то да ли неко смрди или не.
Можда смрди али ће пре неко ко смрди мени Србину у сред Париза прићи и дати руку ако ме удари ауто и ја будем лежао на земљи.
Иначе Талијани су веома занимљив народ, мало чудни вјероватно зато што носе гаће преко хлача, али веома повучени, неће сјебати осим ако им не даш прилику.
Немци су по мени некако најопуштенији, јебе се њима гдје грми а гдје сјева, само нека је пива и меса и добро им је.
И ја мислим да је Блакан веома занимљиво мјесто за живот и мени је овдје веома фино, вјероватно зато што сам навикао јебелига.

Evo jedne situacije. Pitao moj prijatelj, Srbin, nekog Engleza: "Ivane, ti da vidiš neku jako dobru žeMsku, ali baš dobru, i ona stoji na kasi i hoće da kupi kafu a nema para - da li bi je počastio?" A Englez će ko iz topa: "Nikako! Nisam ja toliko bogat!"

Ali kod ovoga nema dobro-loše. Ja nikada neću pristati na odvojeno plaćanje računa kada sam sa mojom ekipom, ali u Nemačkoj bogami... Prvi put platim, gledaju me kao debosa. Drugi put platim, već mi indiskretno stavljaju do znanja da ih vređam tako jer oni misle da ja sad očekujem da oni nešto plate, a oni možda nemaju toliko para pri sebi. I ja prestao da insistiram na zajedničkom plaćanju.

I tvoj čukundeda i pradeda se kupao jednom godišnje, pa ga zbog toga nećeš nazvati primitivnom smrdljivom životinjom niže rase.

Чекај бре, синко, које ти време поредиш? Ти хоћеш да кажеш да је нормално да се НЕ КУПАШ у 21. веку?

А, мој чукундеда и прадеда су били заузети ратовањем, да би обезбедили земљу за такве као што си ти, који ће после да пљују по њима, а да величају неке тамо циганштуре и индусе који СМРДЕ.

Ne postoji kenjanje, postoji samo razumevanje ili nerazumevanje izrečenog. Na primer, vi uopšte ne razumete to što sam ja rekao, pa mislite da kenjam. E, sad, ja vam nisam kriv ni za šta.

Ali kod ovoga nema dobro-loše.

Ali, Okse brate, tu je priča bila o žeMskoj (one imaju sise, sve, nogice, znaš to - mi hteti hopa cupa sa njima) i on njoj kafu ne bi platio? Ej?! Pa ja bi za dobru žeMsku 100 kvadrata hrastove šume dao!

Чекај бре, синко, које ти време поредиш? Ти хоћеш да кажеш да је нормално да се НЕ КУПАШ у 21. веку?

А, мој чукундеда и прадеда су били заузети ратовањем, да би обезбедили земљу за такве као што си ти, који ће после да пљују по њима, а да величају неке тамо циганштуре и индусе који СМРДЕ.

Troluješ ili si ozbiljan? :)

Prvo, vekovi ne idu svuda isto to jest ne znače svuda isto. Osećam potrebu da budem Valdemarov advokat: on hoće da kaže da ne možeš polaziti iz svog referentnog okvira i pomoću njega vrednovati nešto što je sasvim van tog referentnog okvira. Dakle, ne možeš čoveka u zabiti Indije da mirišeš ili propituješ tablicu množenja zato što se Evropljani u proseku kupaju dva puta nedeljno i znaju bar pola tablice. Ali kada Indus dođe u Nemačku ili Švajcarsku, treba elementarno da ne ugrožava pripadnike tamošnje kulture i da se češće kupa.

Uostalom, svi ste osetili vonj u beeogradskom gradskom prevozu. Koliko se tu ljudi kupa redovno? Oni jesu u 21. veku i oni jesu u jednoj kulturi koja u dobroj meri insistira na higijeni, a opet je zanemaruju.

Чекај бре, синко, које ти време поредиш? Ти хоћеш да кажеш да је нормално да се НЕ КУПАШ у 21. веку?

Ti si verovatno od onih koji bi satrli Indijance u Americi jer "nisu civilizovani" i smrde? Ti ako misliš da je svaki sledeći vek bolji od prethodnog... Ne znam šta da ti kažem.

А, мој чукундеда и прадеда су били заузети ратовањем, да би обезбедили земљу за такве као што си ти, који ће после да пљују по њима, а да величају неке тамо циганштуре и индусе који СМРДЕ.

Zaboravljaš da su i moji bili zauzeti istim tim. A ja nisam pljuvao ni po kome. A moj deda nije upotrebljavao reči "ciganšture", nego je bio dobar sa njima, zapošljavao ih, i zvao ih: De si bre, Cigo.

Ali, Okse brate, tu je priča bila o žeMskoj (one imaju sise, sve, nogice, znaš to - mi hteti hopa cupa sa njima) i on njoj kafu ne bi platio? Ej?! Pa ja bi za dobru žeMsku 100 kvadrata hrastove šume dao!

Ja kada bi heo da smuvam Nemicu, nikada joj ne bih platio tako kafu u dragstoru. Jebote, mislim da bi se smrtno uvredila. Kapiraš? Kod nas dobro - tamo loše.

Ti ako misliš da je svaki sledeći vek bolji od prethodnog... Ne znam šta da ti kažem.

лололололол, па објаснијо си. Иди чачкај табан, или гули глину.

Zaboravljaš da su i moji bili zauzeti istim tim.

Не, мене баш зачудило како си на то заборавио, пре него што си кренуо да пљујеш по њима.

Ja kada bi heo da smuvam Nemicu, nikada joj ne bih platio tako kafu u dragstoru. Jebote, mislim da bi se smrtno uvredila. Kapiraš? Kod nas dobro - tamo loše.

Ova što mi je preksinoć izvukla 100 franaka, nije se bunila. A bogami nije mi bilo žao. Kapiraš: kod nas dobro - svuda dobro. :-) Ima žeMske, ima sve.

Ova što mi je preksinoć izvukla 100 franaka, nije se bunila. Kapiraš: kod nas dobro - svuda dobro. :-) Ima žeMske, ima sve.

E kurve su narod za sebe :)

Nismo mi najgori narod al' stvarno nemamo pojma o kulturi...

Е бре, Валдемаре, ложим те, мојне да пишеш огромне постове немам вољу да пишем радим сутра а немам буксне. ПУ!

E kurve su narod za sebe :)

Uvredi čestito čeljade, beskurupulozni autoru crne duše. Za šta ti čiču Luksdočinu držiš - da posle jebanja uzima račun... Cccc. :-P :-)

Nismo mi najgori narod al' stvarno nemamo pojma o kulturi...

E kurve su narod za sebe :)

лололололол, па објаснијо си. Иди чачкај табан, или гули глину.

Šta li ti uopšte znaš o svim tim vekovima, baš me interesuje?

Не, мене баш зачудило како си на то заборавио, пре него што си кренуо да пљујеш по њима.

Po mom čukundedi vojvodi iz Prvog srpskog? Nikad. On je hteo da oslobidi zemlju od Turaka, pa da svi u njoj žive slobodno, a da niko nikog ne tlači. To je zabeleženo u epskoj narodnoj poeziji. Nigde u junačkim pesmama nema stiha kako je neko nekog ubio zbog smrada. Znaš zašto? Smrdeli su svi kao tvorovi, eto. Oslobodili su te smrdljivi likovi. Idi sad, pa obožavaj kalgon, arijel, hed end šouledrs, mister proper.
EDIT: E, idi u kurac, i ja kriziram, ostao sam bez vina. I sutra idem u poresko.

Добро бре Валдемаре, ЛОЖАНО ниједна, 'оћеш да те зовем Смрда, 'оће ти бити лакше?

AAAAAAAA. Neće. jfčlak fšpdf ajkle fqlkjqklw ekqlwjef.

фшшхчшчсшфчапшршп тш дсгргч шсечл шеф чшс БРЕ