Prijava

Српска политичка сцена се састоји од 5 типова политичких струја:

1. Извршиоци налога тајкуна
2. Извршиоци налога Империје и тајкуна (најбројнији, најутицајнији)
3. Контраши и једним и другим али и, на несрећу, здравој памети
4. Национални политички покрети етничких мањина
5. Маргиналци, анархисти, комунисти, верски фанатици, МОЖДА и семе неких здравих снага које би Србију извадиле из септичке јаме, али који су потпуно анонимни, без могућности промоције.

Е па сад, драге грађанке и грађани Србије, одаберите.
Можда је најбољи одговор поништити листић, али јебе се њима и да је 97% изашлих то учинило.

Za Uniju Roma Srbije.

CEDA JE ZIVOT SVE DRUGO SU SITNICE

Због вас који поништавате листић увек дођу неки ментоли. Као ови сад, дебили.

Za LDP normala, dali mi poso, stan, zaposlili mi zenu, jos fali retriverku da mi zaposle...

За Слобу, као и увек.

Boki koja jevrejka je izgubila posao kojim je izdrzavala sama dvoje dece i placala kiriju da bi cedovci zaposlili tvoju zenu?

3. Контраши и једним и другим али и, на несрећу, здравој памети

АХхахахахах, како генијално, хахаххахахах, не могу да престанем да се смејем! Мада мислим да су такви сви.

Листић се поништава шкрабањем или заокруживањем две опције. Празан је само глас за ону странку у којој је бројач листића.

Ustvari ko je jebe sto nije posteno brisala dupe glavnijim politicarima u partiju da dobije stan kao neki pametni...

Jebo mater, ako je u americi pobedio Obama, mogao bi i kod nas neki ganci da dobije na izborima. Taman bi Džej bio ministar prosvete:)

Ja sam u osnovnoj bila očarana Čedom i uvek sam govorila da ću za njega da glasam, hahaha...
Sad recimo kad imam pravo da glasam, sad me baš boli uvo za politiku.

ZAGRMI DRAŽA VOJVODAAA!!!

ЗА ЧЕДУ, ЈЕР ЈЕ РАСИСТА

ZA ČEDOMIRA JER MRZI KEPECE!

Sovjetska Partija Vukajlije!

ZA KRALJA I OTADŽBINU! ZBOG RATKA I SRBA!