Plastična hirurgija - čisto zlo ili jedini način za popravku gde je priroda bila okrutna?

  1. Kod nekih da, Gamby, kod nekih sigurno. Ali opet, ne pricam o tim niti o drugaricama FMN-e.

  2. Kod nekih da, Gamby, kod nekih sigurno. Ali opet, ne pricam o tim niti o drugaricama FMN-e.

    Nisam video ovaj deo, on objašnjava lepo šta si htela da kažeš. Slažem se.

    Mislim da je okej samo ako je osoba psihicki stabilna i ako ce ta promena ZAISTA i znaciti promenu za nju, a ne samo trend etc.

  3. Post mi se izgubio...
    Šta htedoh reći. A da! Bilo bi licemerno da kažem da sam u načelu za silikone, a da se šokiram ako neka drugarica to ugradi. Htedoh biti realna.
    Naravno da svako može da radi šta želi, i naravno da neću da mitingujem protiv ovog, makar sve cure šetale silikone. U stvari, tada hoću. Jedina! :)
    Ali u čemu je problem... Ne mogu ništa pozitivno da mislim o pojavi da neko sebe osudi na operaciju, pa na korekcije svake pete godine, i da spiska hiljade evra, i da ugrožava svoje zdravlje anestezijama samo zbog toga što je nezadovoljan svojim izgledom. Zar je to nezadovoljstvo toliko!? Ovde vidim nesrazmernost.
    Srazmernost između podočnjaka i korektora već postoji. :)

    Inače, u prosvećenoj Evropi ovo više nije in.

  4. zlocesta pufnica

    Po toj poslednjoj izmeni ti nisi Balkanac nego retardirano kopile, ali okej.

    Pufi, srećo, sprdam se samo. :))

  5. @ marciapn ; 100 ljudi 100 cudi, iz raja izasla. ti ne bi, al' ima ko bi, ne moras da zalazis u neciju psihu toliko. Pa, uzmi npr da ti najbolja drugarica uradi plasticnu operaciju, sta bi ucinila? predrasude...

  6. Zar je to nezadovoljstvo toliko!?

    Da, ocito jeste. Nekima novac ne znaci toliko koliko biti zadovoljan sobom, zasto ti je to toliko cudno? Ljudi na razne nacine to sebi pokusavaju da priuste, a neki su i banalniji i skuplji.

    Okej, sry ondak.

  7. Pa, uzmi npr da ti najbolja drugarica uradi plasticnu operaciju, sta bi ucinila? predrasude...

    Pa rekoh već, imam predrasude. Započela sam ovu priču brigom za prijateljstvo. :)

  8. Pufnice, razumem ja sve što ti želiš da kažeš i sviđa mi se što tako široko i iz više uglova posmatraš situaciju... Sigurno iz više uglova nego oni koji bi ugradili silikone :)

    Evo, npr. moja cimerka priča o tome kako bi povećala grudi... I da sutra to uradi, za mene bi ostala ista, jer je ja doživljavam prvenstveno kao osobu i njen izgled mi je nebitan. I ovako dobro izgleda, svesna je toga, a i drugi su (mislim na muškarce), ali opet... Želi bujan dekolte i tu se ništa ne može, njena stvar...

  9. Unutrasnje nezadovoljstvo vodi ka boljitku, to je cist primjer :)

  10. Slažem se.

    Sto volim kad se slazes. Hoces da se jebemo?

    Marcipan, nisi videla moj post!

    FMN, ja stvarno ne znam kakvi su njeni motivi i da li ona misli da su joj grudi lepe ali mogu biti lepse, sto smatram apsurdnim razlogom za operaciju, ili zaista nije zadovoljna njima iako ti mislis da su lepe.

  11. Sto volim kad se slazes. Hoces da se jebemo?

    Može.

  12. i tako gamby ode u kupatilo....

  13. Korleone

    i tako gamby ode u kupatilo....

    Haha, win. :)

  14. Htela sam da kažem da nezavisno od tih grudi dobro izgleda... Ali valjda želi da izgleda još bolje, ne znam ni ja, ko će ga znati šta je njoj u glavi...

    Važno je da se Gambi slaže ;)

  15. Kakve ste pizdetine od ljudi, ja ugovaram seks, a vi me sabotirate.

  16. Da, ocito jeste. Nekima novac ne znaci toliko koliko biti zadovoljan sobom, zasto ti je to toliko cudno? Ljudi na razne nacine to sebi pokusavaju da priuste, a neki su i banalniji i skuplji.

    Nije mi to čudno, ali nadovezujući se na ono što sam već rekla, reći ću da nije dobro družiti se sa toliko nezadovoljnim ljudima. To bi mi bila egzotika u nekom povremenom ćaskanju, i ništa više. Toliko nezadovoljstvo opterećuje, nisam sigurna koliko to mogu da izdržim. Ne bih mogla da ćutim, ne bih mogla da pomognem, a njeno nezadovoljstvo se ne bi završilo prostim povećanjem grudi. Psihički problemi se ne rešavaju tako. Brinem, a verovatno zvučim beskrupulozno. :)

  17. Marcipan, mi pricamo ovde o plasticnim operacijama i da li mislimo da je to opravdano kao vid ulepsavanja lica/tela, a ne trazimo tebi najbolju drugaricu.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.