Prijava

Demokratija je ionako sranje koju su Ameri izmislili da narod ima privid da ima neki uticaj na politiku.

O, Grci, majku li vam jebem Americku!!!1

Ustavni sudovi imaju pravo da zabrane bilo koju organizaciju koja "preti ustavnom poretku zemlje i širenju rasne i druge mržnje". Nije demokratski al' ako kažeš da ćeš da rušiš vladu na nasilan način očekuje te zabrana.

''Ruse vladu na nasilan nacin''?! A sta su radili oni 2000.?? Sta je bio Otpor? Udruzenje pacifista? Ma dajte, molim vas, upadali su naoruzani heklerima u zgradu Vlade, palili stolove i iznosili stolice. GOVNA JEBENA. Nasa vlada je marionetska, tako da bi svako rusnje dobro doslo, iako bi nas to odvelo u velika govna i nahuskalo na nas svetske sile pod cijom smo cizmom. Kazu da smo zemlja u razvoju.. L O L! Cist eufemizam za drzavu treceg sveta, banana republiku, SEPTICKU JAMU.

Jebem ti temu, pokidah zivce.

O, Grci, majku li vam jebem Americku!!!1

Aaa, to je razlog što me gadjate kamenjem :P

Dobro, brz sam na jeziku, jesu ga Grci izmislili, al su ga Ameri doveli do današnjeg oblika izopačenja kakav postoji danas u svetu.

Ono stose desilo 2000 je bila dobro oganizovana i od strane zapada finansirana revolucija,kojase nazalost dogodila 9 godina prekasno.Nacionalni stoj,Obraz i ostali primitivci,tesko da ce ikada dobiti priliku da bilo sta slicno urade,pogotovo sto u nasem narodu fazizam nikada nije bio preterano omiljen,a zivi su i mnogi koji su se protiv njega aktivno borili i cije se misljenje jos uvek uvazava,iako su poprilicno matori.
Srpski narod je pokvaren,u stanju da posvadja dva oka u glavi,ali nikada nije bio sklon nacizmu i fazizmu,a bogami ni drugim "izmima",tako da pored svega,ovo je kvalitet,kojim se retko koja evropska zemlja moze pohvaliti.Istina bilo je i ranije pokusaja da se srbi zaraze fazimom,ali se to brzo pokazalo kao uzaludno!
Jako postujem ljude koji su ucestvovali u II sv.ratu i borili se na pravoj strani protiv nacista,zato sto je to jedino sto je u tom trenutku bilo ispravno.Ljoticevci,nedicevci,cetnici i ostala govna nikada ne smeju da se zaborave,bas kao i njihova uloga u stradanju srpskog naroda.Zao mi je sto neki uopste i pokusavaju da izjednace ta govna sa ljudima i pokretom koji je oslobodio nasu zemlju,istina uz pomoc rusa!
Firera i slicne,treba brzo utamniciti,makar i zbog saobracajnog prekrsaja,pa kad jedno godinu dve provedu na njivi,ovo drustvo ce barem imati neku korist od njih.Zao mi je samo sto onog malog pedera iz Obraza nisu utamnicili malo vise,ali nema veze,mlad je on i bice prilike....

Ono stose desilo 2000 je bila dobro oganizovana i od strane zapada finansirana revolucija,kojase nazalost dogodila 9 godina prekasno.

Pre svega, treba covek znati kako funkcionise americka masinerija neokolonijalizacije da bi mogao objektivno da sagleda situaciju. Talentovani, ja tebe postujem kao autora, ali mislim da si ovo pisao pijan. Ili mozda samo trolujes :)

Ono stose desilo 2000 je bila dobro oganizovana i od strane zapada finansirana revolucija,kojase nazalost dogodila 9 godina prekasno.

Stefane, kao ovo nije tacno? Mislis da ovi nasi debili imaju muda i mozga da sruse vlast?

Jako postujem ljude koji su ucestvovali u II sv.ratu i borili se na pravoj strani protiv nacista,zato sto je to jedino sto je u tom trenutku bilo ispravno.Ljoticevci,nedicevci,cetnici i ostala govna nikada ne smeju da se zaborave,bas kao i njihova uloga u stradanju srpskog naroda.Zao mi je sto neki uopste i pokusavaju da izjednace ta govna sa ljudima i pokretom koji je oslobodio nasu zemlju,istina uz pomoc rusa!

Super si ovo napisao. Hvala ti što si pljunuo na mog pradedu i na još desetine hiljada onih koji su se borili protiv okupatora i komunizma koji je Srbiju srozao tu gde je sad.

.Ljoticevci,nedicevci,cetnici i ostala govna nikada ne smeju da se zaborave,bas kao i njihova uloga u stradanju srpskog naroda.Zao mi je sto neki uopste i pokusavaju da izjednace ta govna sa ljudima i pokretom koji je oslobodio nasu zemlju,istina uz pomoc rusa!

Или си стварно глуп, или јако добро тролујеш...

Ova naša država ne poštuje sama svoj ustav. Pogledajte samo uredbu o akoholu. Drugo, ko je kad u našoj nam dragoj Stradiji ikome zabranio? Pa mi smo Stradijci poznati po tome što kad nam nešto zabrane, mi iz inata to radimo! Samo su napravili neku vrstu mučenika od NS-a. i ništa drugo.

Edit: Jednog dana, kada ovi sadšnji odu sa vlasti, pa dođu nam drugi, ovi ima u glas da dreknu: Nas je ona prošla vlast 'apsila!

Jednog dana, kada ovi sadšnji odu sa vlasti, pa dođu nam drugi, ovi ima u glas da dreknu: Nas je ona prošla vlast 'apsila!

Da ih je 'apsila bilo bi mnogo boljih rezultata nego ovo kvazi-ukidanje.

Pa, na srpskom grbu se nalaze vizantijska četiri S na krstu. Drugo, to što su ih pobili i nije nenormalno jer se desilo u odbrambenim ratovima.

Да, али четири "С" односно "бета" су грб једне династије (Палеолози), а не византијски државни (добро, били су за време њихове владавине)...опет, с другу од страна, то што су Лазаревићи преузели, јебајга, имали су родбинско право... А с трећу од страна, Константинов крст ЈЕСТЕ био симбол Византије од оснивања до пада Цариграда, јер је то онај крст који је Константин видео на небу:
http://www.ejop.org/images/Fig.%202%20Monogram%20Chi-Ro%20Vatican.jpg
Укрштени краци представљају почетна слова од "Исус Христос" док два слова лево и десно означавају "алфа и омега", тј. "почетак и крај"

А што се тих одбрамбених ратова тиче, цитираћу сам себе:

На Беласици је византијски цар Василије Други до ногу потукао Самуилову војску, ухватио 14 000 Словена, наредио да се сви ослепе, само да се сваком стотом остави једно око, да би могао да води остале.

Тешко да ово спада у чисту одбрану.

14000 Bugara, ne Slovena. Bar koliko se ja sećam.

Бугара, ослепео све осим сваког 100. ваљда. Немој да лажеш народ Царе.

На Беласици је византијски цар Василије Други до ногу потукао Самуилову војску, ухватио 14 000 Словена, наредио да се сви ослепе, само да се сваком стотом остави једно око, да би могао да води остале.

14000 Bugara, ne Slovena. Bar koliko se ja sećam.

Nije dzabe Vasilije II stekao nadimak Bugaroubica.

А шта оно беху Бугари?

Jao... Idi studiraj ekonomiju. Bugari su narod nastao ujedinjenjem varvarskih plemena Protobugara, koji su naknadno slovenizovani toliko da su u potpunosti prihvarili slovensku kulturu. Dakle, nisu Sloveni.

Оћу, Гамбиша, нек си ми реко. Ал пре тога морам мало да се науживам у твојим логичким мајсторијама. Нпр. ова бравура ме одушевила

koji su naknadno slovenizovani toliko da su u potpunosti prihvarili slovensku kulturu.

Dakle, nisu Sloveni.

Ako te je oduševila. Kao što te nošenje arafatke i slušanje hausa ne čini Amerikancem, ni prihvatanje slovenske kulture te ne čini Slovenom.

А и занима ме још нешто, ако можеш да објасниш нама неукима:
Од кога су примили "словенство"?
Ко су били ти војници Самуилови (одакле)?
Од којих протобугара је Самујло родом?

Хахахахаа, за за тако честог примача бламотрансфера БРИЉИРАШ, морам признати.

http://www.nndb.com/people/403/000022337/arafat020925.jpg
Џорџ Вашингтон у позним годинама.