Prijava

A ljudi se ubiše, šalju predloge na stotine...

To je poenta, niko ništa ne priča. Ovo je žešća represija. Odeš na Adu i zabranjeno ti je da zapališ pljugu jer ima dece na plaži.

Код мене у крају се поштује ово за алкохол. Мени као некоме ко не пије та одлука смета и сматрам је кршењем приватности.
Као непушачу који се дружи с много пушача (иако и мени смета кад је презадимљено), ово с пушењем превазилази сваку меру.

Тему к'о да сам ја правио...

Управо сам се вратио кући последњим дневним. Циркао сам са пар људи код другарице у крају, попили сви по два пива и нису хтели у 10 и 20 да нам продају. Отишли до града, до Студентског парка - трафика "не може", Илегала не ради, одемо до Маршала, а конобарица рече да затварају. МРШ ЈЕБЕМ ВАМ МАТЕР!

Jbg. sad ili narodna inicijativa gradu Beogradu ili će početi da se nakupljaju pića...

Jos samo neka mi dodju u stan i kazu da ne smijem da pusim. Odlicno. Nek' se napuse kurca!

Je l' ovo samo predlog o dopuni zakona, ili je stupilo na snagu? Ako je već stupilo na snagu, neka neko ko im dosta prijatelja na Fejzbuku otvori grupu, da polako pripremimo teren za narodnu inicijativu.

Jos samo neka mi dodju u stan i kazu da ne smijem da pusim. Odlicno. Nek' se napuse kurca!

Bez šale, to je u planu, ako imaš dete u kući. Samo mi nije jasno na koji fazon će to da sprovode.

Pa ako imas dete gajbi ne bi ni trebalo da pusis. Npr zbog astme.

Bez šale, to je u planu, ako imaš dete u kući. Samo mi nije jasno na koji fazon će to da sprovode.

lolo ovo već nema smisla. murija ne sme bez naloga da ti udje u kuću ni pod sumnjom da si serijski ubica, pa ne mogu da kontrolišu. :)

I ako neko ima mlado dete u kući trebalo bi da puši na terasi.

neka neko ko im dosta prijatelja na Fejzbuku

Konačno i od toga da imam neke koristi :)

Odlicno. Bicemo k'o Japanci, necemo imati od cega umrijeti.

zlocesta pufnica

Gamby, mlado dete?:)))

Pa da. Mislim, može dete da ima i 20 godina. Mislih prvenstveno na neki predškolski (eventualno do starijih osnovne) period. Mislim, i moj ćale je nečije dete. Tom logikom moja baba ne bi trebalo da puši u kući.

Koliko sam ja čuo u stranim zemljama su ugrađeni detektori za dim u svakoj kući i sad ako pušiš plaćaš kaznu jer si džabe vukao vatrogasce...

Gamby, ni po meni nema smisla, ovo samo prenosim iz novina, a nisu žuta štampa.
Pufnice, ovo što kaže Gamby, a i postoji terasa na zgradi, dvorište ispred kuće, a i to podleže tom zakonu.
Stivene, ista situacija večeras. Sa šljake ozlazim u 23 h, i ne mogu da kupim pivo za večeru.

To se zove preseravanje. Meni treba NIKOTIN!!!

Триша

Koliko sam ja čuo u stranim zemljama su ugrađeni detektori za dim u svakoj kući i sad ako pušiš plaćaš kaznu jer si džabe vukao vatrogasce...

Ne znam ko ti je ovo pričao, ali definitivno je glupost. Taj nije izašao iz Srbije.

Drugo, detektori za dim ne umeju da koriste telefon i zovu vatrogasce. :) Samo uključe one prskalice. I nema ih svuda.

Kada se ukljuci detektor za dim u kuci (ne u lokalu etc) pisti nenormalno, a tvoj building manager ako nastavi da pisti zove vatrogasce. Ako ugasis brzo on konta da je sporet ili tako nesto. Meni zamalo da pozove zbog jebene ringle.