Prijava

Daaaaaj bre, meni ovo smešno. Biće k'o kad su ciganima dali one kontejnere ili šta već i oni jebeni lezilebovići, ložili parket tokom zime, jer ih mrzelo da mrdnu dupe i urade nešto da zarade, a pre toga su živeli napolju majk im ga. Stvarno nekim ljudima nema svrhe pomagati, jer su bezobrazni. Što im vše pomaeš to će više da ti traže, daš im prs, a oni 'oće celu jebnu šaku.

A Stefane izmedju emisija turske serije...

A od Pinka mi se kenja. Umesto što maltretiraju sve redom, ovim jebnim emisijama, mogli su novac za njihovo snimanje da daju bilo kojoj jebenoj siromašnoj porodici i da naprave reklamu od 5-10 minutakoju će puštati jednom dnevno na svojoj jebenoj televiziji za doncije. Ali ne oni hoće da svi vide da se Mitrović brin zasiromahe dok leži u svjoj jahti od 5 milki evra. Što je ne proda, pa kupi neku od 4 miliona, a ovima da ostatak, govnar. Licemerština. Nego će to njemu desetostruko da se isplati. Trovač.

Ljudi, ta žena je ninfomanka, jel možete to da shvatite?

Какви керови, какви бакрачи. Нема толико керова.
Али зато има сиромашне деце. Треба сиромашним људима (ево, рецимо тим Гавриловићима, јер деце имају за извоз) дати децу да једу, да се мало подгоје. Проста рачуница. Њих је двоје родитеља, а осморо деце. Шесторо деце је вишак. Нека туре у замрзивач све шесторо деце и њих четворо имају хране да презиме, тако да могу и нешто да уштеде. И петоро деце је доста да се презими зима, тако да једно дете могу да продају циганима и узму кеш.

Genijalno.

EDIT: Džimi, ti to gledaš Saut Park?

EDIT: Džimi, ti to gledaš Saut Park?

Гледам Саут Парк, ал' ову фору сам мазнуо од Џонатана Свифта, очекивао сам да ће неко да препозна одакле је, али није нико препознао. :)

Какви керови, какви бакрачи. Нема толико керова.
Али зато има сиромашне деце. Треба сиромашним људима (ево, рецимо тим Гавриловићима, јер деце имају за извоз) дати децу да једу, да се мало подгоје. Проста рачуница. Њих је двоје родитеља, а осморо деце. Шесторо деце је вишак. Нека туре у замрзивач све шесторо деце и њих четворо имају хране да презиме, тако да могу и нешто да уштеде. И петоро деце је доста да се презими зима, тако да једно дете могу да продају циганима и узму кеш.

jao hahaha, ovo je fora čini mi se iz Dzonatana Svifta!

Džimi, upravo si mi ubio nadu da sam prošla kolokvijum... :(

Što se tiče teme, vala, mislim da su roditelji sadisti. Majku mu, da donosiš toliko dece na svet, a da ne možeš da ih izdržavaš, nije humano, mučenje je. Al' dobro, snašli su se, kontam da kad si baš na ivici boli te uvo da li će neko da diže rejting na tvojoj muci ako će ti posle biti bolje.

Džimi, upravo si mi ubio nadu da sam prošla kolokvijum... :(

Који колоквијум? :)

@Džimi
Ma mislila sa na onaj post o preskakanju beskućnika. :)

EDIT: Ili sam pomješala tvoj sa nečijim drugim poslom. Ako jesam, izvin`te, curio alkohol iz mene sinoć.

Ma mislila sa na onaj post o preskakanju beskućnika. :)

А, то... :) То јесте.

Који колоквијум? :)

Roman 18. veka. :)

Roman 18. veka. :)

Чек, чек... Ти си на Филолошком? Англистика или светска књижевност? Или нешто треће? :)

Anglistika, ali ne na Filološkom, no na Filozofskom. :)

Нови Сад?
Боља катедра него ова наша.

NS, jašta. Čula sam priče da je bolja. Meni deluje ok, šteta što sam lenja i visim ovde pa ne koristim svu tu valjanost u potpunosti. :)

Ма, довољно је што имате Пауновића и Гордићку. Гордићка јесте бич и иде жена на курац реално, ал' је добар шекспиролог и супер предаје.

Nisam još došla do njih. Do Paunovića uopšte, a Gordićka mi je samo potpis u indeksu. Tj. ni to još nije, nikako da sredim to. XD