Prijava

Најјаче да су скували лемура...
Одакле им експрес-лонац?

Џими
Колико сиромашних људи можете одједном да прескочите бајсом или скејтом? Или ролерима?
Ја једном прескочио три кад сам био мали.

У мом граду се кад смо клинци причало да је један лик прескочио 6 комада. Кажу да је тај лет био толико добар да би лагано ишао преко 10!

У мом граду се кад смо клинци причало да је један лик прескочио 6 комада. Кажу да је тај лет био толико добар да би лагано ишао преко 10!

Уф, тај мора да је био много добар скакач!

Најјаче да су скували лемура...
Одакле им експрес-лонац?

Pa brate bili su u dzungli,a iznad dzungle stalno prelece metalac gornji milanovac i normalno da se desi da neki lonac tu i tamo ispadne -.-...

Izvinite što vam rušim sneška, ali o čemu se ovde zapravo raspravlja? Je li iko ispratio uvodni post i pokušao da se nadoveže na temu?

Odsek za kanibalizam je dole niz hodnik pa levo.

Уф, тај мора да је био много добар скакач!

Сад то ради професионално. Има спонзоре, профи опрему, учествује на такмичењима и то...

Pa brate bili su u dzungli,a iznad dzungle stalno prelece metalac gornji milanovac i normalno da se desi da neki lonac tu i tamo ispadne -.-...

Ту већ има логике.

Сад сам прочитао уводни пост. Стварно маса би на тв гледала било шта. Још мало па ће гледати и непознате људе како се јебу.

Je li iko ispratio uvodni post i pokušao da se nadoveže na temu?

Ne. Sto?

Сад то ради професионално. Има спонзоре, профи опрему, учествује на такмичењима и то...

Оћу ја то!

Je li iko ispratio uvodni post i pokušao da se nadoveže na temu?

Jednostavno, sa pitanjem Gavrilovića se otvorilo i pitanje kontribucije siromašnih slojeva našemu društvu. A iznajmljivanje robova bi bilo dobro rešenje za njihov položaj.

Jednostavno, sa pitanjem Gavrilovića se otvorilo i pitanje kontribucije siromašnih slojeva našemu društvu. A iznajmljivanje robova bi bilo dobro rešenje za njihov položaj.

Sto nas dovodi do mrmota i njihovog nacina prezivljavanja.

A iznajmljivanje robova bi bilo dobro rešenje za njihov položaj.

Mislim da niste iskoristili ceo potencijal siromašnih ljudi. Ja sam već smislila plan kako da prežive 10 godina.

Кад би се сви ангажовали као учесници ове теме, сиромаштво би било искорењено.

Ja sam za ovo sa kanibalizmom! Umešan sam sa panglovanjem svinje, verovatno to znanje mogu da primenim i na siromašnima, mada više smrde!

Џими
Колико сиромашних људи можете одједном да прескочите бајсом или скејтом? Или ролерима?
Ја једном прескочио три кад сам био мали.

А код мене зависи који је бајс и колико имам затрке и дал имам неку одскочну даску...

Само пичке прескачу сиромашне. Мушкарци газе преко њих.

ijao što su mi odvratni!
kao prvo: šta su se kotili toliko kad nemaju leba da jedu.

kao drugo: šta seru da nemaju leba da jedu! imaju kokoške, imaju svinje, imaju zemlju jebote! te životinje i zemlja su bre pravo bogatstvo! i još su dobijali socijalnu pomoć svakog meseca! šta bre oće više! ima mnogo više ljudi koji nemaju ni kokoške, ni svinje, ni zemlju, ni socijalnu pomoć! i ja njih treba da sažaljevam! kuš!

Postoji li neki odeljak za crni humor na forumu?

Postoji li neki odeljak za crni humor na forumu?

na pravom si mestu.