Prijava

Lepo kaze zap, boli koliko smara, ali bukvalno osetim nekad fizicki bol u glavi dok pokusavam da procitam post i onda odustanem

krenuo u grad i vidim par opakih riba kako negde ulaze, reko - super, neka gajbing žurka, ući ću unutra i gledati da budem kul dovoljno da me ne izbace

upadaš tako obično po nepoznatim gajbama nepozvan na žurke, onako, ponekad?

To što si ti slepac i smarač Stokere, pa ne kapiraš zadovoljstvo da upadaš nepozvan, nije razlog da osuđuješ čoveka

Naravno, život je suviše dragocen da bi čovek robovao konvencionalnostima.

Ali se neka pravila trebaju poštovati.

Zamisli da si pandur, prosecno jak lik i za partnera ti daju ribu pandurku koja se automatski u uniformi ponasa gore od bilo kakbog kauboja, i samo te ubacuje u nevolje jer kapira em da je najjaca jer je isla 3 meseca na neki osrednji dzudo, a em svakako misli kako ce kolege da je brane...i onda raspali samar nekom kome se bas jebe da joj ne vrati pa na kraju likovi i tebi urade indijansku vatru na ruci zbog glupace...totalno beakorisna bica za bas bas mnoge stvari u zivotu. Znaci zene pandurke = nikad

Tebe bi žandari baš zbog takvog stava pretukli solidno onako, čini mi se... Kapiram da ti se i u faci vidi da si baš onako bezobrazan i sebičan decxko, verovatno bi te spustili u podrum i tukli mokrim novinama po tabanima, da ne možeš da stojiš na nogama...

Žene panduri nemaju nikakav autoritet kod kolega čak i kad su nadredjene. Ono što sam ja video. Mene su navatali sad na ovim protestima, i long stori šort, presamićuju nas tamo u stanici vezane djuture njih pešes, i ova komandirka koja je do tad šatro ispitivala ne može da ih zaustavi, nego zove kolegu da izbaci tu interventnu jedinicu iz kancelarije da mogu da nastave da obradjuju podatke.

Sve u svemu boli me kurac, nek služi ko hoće, dok su kriterijumi za pristup službi isti, dakle ne jedni rade muške sklekove a drugi ženske

Ja bih ukinuo muško služenje roka i dozvolio samo ženama.

Ma kakve vojske kurac, svaki sledeci rat bice gradjanski, sa obiljem dronova, gerilske borbe, hakerskih napada i dalekometnih raketa, konvencionalni ratovi sa vojskama su stvar prošlosti.

E sad žene će tu biti apsolutno jednako uključene jer bojno polje kao takvo neće postojati, sve je bojno polje.

Gradjanski ratovi su way of the future, iz prostog razloga: polarizacija dve opcije u svakoj drzavi svetskoj je sve izrazenija. Ne mozes nijednu zemlju izdvojiti gde ne postoje dve struje, mi i oni, bilo to levo desno podela ili obrezani neobrezani podela. Opcija pomirenja maltene ne postoji

bravo zapata otkrio si da drzave imaju unutrasnje probleme koji mogu dovesti do krvavijih sukoba nego spoljasnji bravo legendo :D :D

Recimo Kina i Rusija nemaju dve strane, naprotiv. Tipa dve najveće zemlje na svetu. Ali dobro, imaš pravo donekle.

Pa nisam ja to VAMA otkrio eru lolo tipa da VAS JA PROSVETLJUJEM nemam ja taj dositej obradovic kompleks, nisam ga nikad ni imao, vise sam SEBI otkrio, do skoro mi je bilo potpuno neshvatljivo da vrv nikad necemo imati klasican rat na planeti, nego tako neke proxy sukobe, mozda je to vama odvec poznato bilo, nemoj zamjeriti, nisam ja neki nadmenko koji poducava. Osim za covid lolo

nisam ni rekao, nemoj misliti da nece biti sukoba ogromnih, posmatras zivot iz svoje perspektive od 20,30 ili koliko vec godina, bukvalno se desila nuklearna kriza pre malo vise od 30 godina
dovoljan je jedan covek da napravi sranje

Ja da sm na tvom mestu Zap ja bi napisao vickast tekst za Tarzaniju pa poslao Pentagonu, Kremlju i Pekingu. možda nemaju teoretičara ratne veštine tog kalibra.

ako neko oce da gleda zivi otrov od zenske osobe, nek gleda isidoru jelacu na tik toku, mrzi sve sto je musko, musko joj krivo za svaku mogucu sitnicu u zivotu i neuspeh, a satro studira neku psihologiju....zamisli dodje joj musko snekim teskim problemom jer ga zena varala sa duhovitijim drugom od njega, ova ce jos da ga ubedi da je on kriv