Prijava

Hahah pa nije ona stvorena da diže trupce od 100 kg jebiga

one na koje se dize labov ponos jesu

zezao sam se sevastokrator nemam nista protiv gejeva,

cak sam se i sisao kod jednog

Ja sam svojevremeno živeo sa dva geja u jednosobnom stanu, najozbiljnije. Njih dvojica spavali u jednom krevetu, ja u drugom - kada se razvuku kreveti, delio nas je samo dugački stočić i nešto prolaza koji se koristio za odlazak u vc. Moram priznati da mi je to jedan od zanimljivijih perioda u životu, bilo je tu svega i svačega, pošto su njih dvojica prolazili kroz burnu fazu. Jedan od njih je najbolji čovek kog sam ikada sreo u životu - najdivnije, najplemenitije biće koje može da postoji. Bukvalno andjeo na zemlji. Danas je poprilično poznat, gostuje relativno često po tv-u i ostalo.

edit : drugi najbolji čovek, zapravo ništa lošiji od prvog je Ciga, drugar iz osnovne škole. Čovek kog je život bukvalno propustio kroz mašinu za mlevenje mesa, no čija dobrota je i pored svega ostala netaknuta.

Ja sam svojevremeno živeo sa dva geja u jednosobnom stanu, najozbiljnije. Njih dvojica spavali u jednom krevetu, ja u drugom - kada se razvuku kreveti, delio nas je samo dugački stočić i nešto prolaza koji se koristio za odlazak u vc. Moram priznati da mi je to jedan od zanimljivijih perioda u životu, bilo je tu svega i svačega, pošto su njih dvojica prolazili kroz burnu fazu. Jedan od njih je najbolji čovek kog sam ikada sreo u životu - najdivnije, najplemenitije biće koje može da postoji. Bukvalno andjeo na zemlji. Danas je poprilično poznat, gostuje relativno često po tv-u i ostalo.

edit : drugi najbolji čovek, zapravo ništa lošiji od prvog je Ciga, drugar iz osnovne škole. Čovek kog je život bukvalno propustio kroz mašinu za mlevenje mesa, no čija dobrota je i pored svega ostala netaknuta

bogami ni tebe ćivot nije mazio ako si morao da deliš (jednosoban) stan s dve furundzije

Ciga se zove Pera, batalio školu u drugom osnovne i nastavio da prodaje metle po kućama, radnjama, buticima. Pasji posao; sećam se prizora kako po pljusku ulazi u neki fensi sportski butik da im ponudi metlu, i kako ga je riba izbacila napolje kao poslednje govno. Izašao je bez trunke uvredjenosti ili protesta. Mislim da bi 70% jogija i budističkih monaha, pravoslavnih iskušenika...Dalo pola života da može da dostigne takav stepen pomirljivosti i skromnosti. Neverovatno pristojan čovek, nema načina da te sretne i ne zaustavi kako bi te pitao za zdravlje i šta ima novo. Želeo da ode kod strica u Italiju i bavi se fotografijom, ne znam zašto se to izjalovilo. Prodavao metle iz inata, jer nije želeo da krade ko ostali. Neki lokalni Cigani odu u drugo mesto i otmu dve Cigančice, dovezu ih kolima (da im svašta rade). On čuje, uleti medju njih, otme ih i vrati kući, zamerivši se pri tom ljudima sa kojima maltene živi (a znaš jbg šta to znači, tu već sevaju noževi u mraku i ostalo). Zavoleo neku malu, njeni ispizde jer mu je ćale madjarski Ciganin i nije (zaboravio sam reč, uglavom nije "čist" jer potiče iz nekog drugog ciganskog plemena - tek posle sam saznao da postoji više vrsta Roma i da se uglavnom ne mešaju). U vreme onih hiljadugodišnjih poplava, ne znam kako, izvaraju ga da ide na neku redovnu odbranu na tipa dve nedelje, i njeni je udaju za nekog levog tipa brže bolje. I Pera se baš baš sjebe, to mu je bio nož u srce. Sreo sam ga prošle godine, valja gvoždje za nekog čoveka - zapušten i odrpan, slomljen. Otpr nema šanse da nadje neku drugu, pošto jedno srce, ako si zaista čovek, ne možeš poklanjati dva puta.

Bukvalno bih istrčao odatle, da ne gledam dvojicu muškaraca u ljubavnom zanosu

Vrlo optimističan pogled na svet

Jbg Sevaste ne znam šta da ti kažem, bila su to zapravo dobra vremena. Meni je svakako bilo jednostavnije nego njima, jer biti gej je zapravo jako jako komplikovano i teško - ovde svakako. Strašne dileme i raznorazna sranja. Jedan od njih se navata sa frajerom, prvi put u životu (tipa večeras u 11), ćale ga u 7 ujutro izvuče iz kreveta i izbaci iz kuće. Ni dan danas mislim da nije uspeo da shvati kako je ovaj uopšte saznao. Čitava porodica, familija - bukvalno svi mu okrenuli ledja (ne da ih prca već figurativno). Drugi je živeo dvostruki život dobrog sina i razvratnika, što ga je strašno izjedalo (nije lako sakriti šta si, a ne možeš ni da saopštiš ljudima tek tako). U svakom slučaju, teške boje.

Grešiš Stratimire, ti ljudi su strašno pristojni i uvidjavni. Nikada ti ne bi priredili neku neugodnu scenu, to jednostavno ne dolazi u obzir. Ali stvarno se svadjaju ko žene i ponašaju kao deca u nekim situacijama, bilo je tu strašno komičnih detalja. Jednom su istripovali kako ću pijan da se vratim iz grada i da ih pobijem (ne znam tačno zbog čega, ne sećam se), upadam na gajbu u pola 11 (znaš u kakvom stanju se čovek vraća iz grada u pola 11 a ne ko sav normalan svet u 4), pogašena svetla i njih dvojica se prave da spavaju. Posle se budim u pola noći a njih dva leže zagrljeni i šapatom raspravljaju o vanbračnim problemima, a ja se fora pravim da spavam. Ujutro se pravimo da se ništa nije dogodilo, s tim što mi prepodne jedan pljuje drugog, a poslepodne drugi pljuje prvog. Urnebes.

Ma boli vas dupe junačko

Kako beše onaj vic. Drka peder drugom pederu u torbicu, ovaj dolazi, vidi to, i pita ovog šta radiš, kaže pakujem ti užinu

Pa to, što bi rekao jedan ultra - gej kolega sa kojim sam nekada radio u hotelu, ne mogu oni nas da jebu koliko mi možemo da primimo :)

Ti baš gledaš da ne izbegavaš gejeve?

Novi Sad jbg, tamo je sigurna kuća. Zapravo, ne bi verovao koliko gej ljudi imaš po ovoj Srbiji. Ova dvojica kada su mi objašnjavali ko se sve od javnih ličnosti provereno trpa u bulju, bio sam baš u čudu. Posle sam naučio da provalim ljude na prvu. Postoji u gradu žena poznatija kao Grofica, prilično bogata gospodja. Svojevremeno je posedovala čitavu stambenu zgradu (izmedju ostalog) i izdavala stanove; no u jednom je bila žurka koja traje 24 sata. Ne znam koliko dugo (mislim godinama) tu su u svako doba dana banjavali raznorazni ljudi, ne obavezno gejevi i lezbejke - slikari i umetnici, didžejevi i raznorazni drugi hipsteri. Porukom bi dobio šifru od interfona koja se svakodnevno menjala. Ja sam prvi put ušao sasvim slučajno, za gomilom prepičaka (krenuo u grad i vidim par opakih riba kako negde ulaze, reko - super, neka gajbing žurka, ući ću unutra i gledati da budem kul dovoljno da me ne izbace). Posle bismo čekali da se neko pojavi i ukuca šifru, zatim bismo ušli na bezobrazluk. Jednom smo banuli sa drugarom didžejem koji je to veče vrteo muziku. U suštini, najbolje mesto na koje je moglo da se izadje u ns, mada vrlo ograničen broj ljudi je znao za njega. Ugasila ga nažalost finansijska inspekcija.

Nabroj neke javne ličnosti buljaše?

...Najbolja fora kada je drugar jednom banuo sa nama, i pukne ga galopirajuća homofobija - no pošto je sasvim pristojan čovek, samo je okrenuo dupe prema zidu, uzeo pivo i nastavio da gleda svoja posla. Dok ga nije napala neka matora, bezuba, oznojana pederčina sa tršavom plavom kosom vezanom u rep, i počela da skače ispred njega (posle je video da nas tu ima par frajera, pomislio valda kako smo parovi i diskretno se izgubio). Ali ovaj se baš istraumirao. Nije smeo sam po pivo, reko - aj idem ja sa tobom. Usput naleti na nekog drugara iz sela, gleda ga i vikne - šta ćeš ti ovde, ovaj odgovori - a šta ćeš ti ovde...Upečatljiva scena skroz.

Kako si naporan sve ti u pičku jebem