Prijava

Nikad se ne zna, seti se samo svih onih dobrih riba koje si vidjao sa krš frajerima, pitajući se - jbt kako sad ovo. Fetiš je fetiš, šamaraju ljudi majmuna i na babe, dede, guske i patke a kamoli na mlado meso poput tebe. Još kad te vide u mantilu, vrv to obave u bolničkom vc-u :D Baš se pitam koliko me je drugarica bar jednom posmatralo misleći - vidi ovog perverznjaka, baš se pitam kako me zamišlja dok sedi kod kuće na šolji bolesnik.

...Ovo komotno može na gilti pležr temu.

Melky zivis li sa mamom pa drkas u wcu?

Melky, ja sam aseksualan, mozda ne kao djovak, ali tu sam

Na mene je drkalo pregrst pedercina i pedercica jer su se osecali zasticeno u mom drustvo, niko ne sme da bije slabije pizdunce

A verovatno su drkale i zenske picke jer su osecale isto

Ne znam kako im se ne gadi jebote. Džak sa pičkama, Melkijades se za kurac hvata! E jebemti ljude

EDIT : sledi malo duži post u kom, izmedju ostalog, iznsim bolno sećanje na dane kada nas je učiteljica kupala golišave :

Misliš da je neka nekad trljala grašak na tebe? Što da ne? Ne odbojno je razmišljati u tom smeru, ali ljudi u sebi nose i onu mračnu i poganu stranu - mislim pogledaj samo sebe, i koliko je ponekad teško izaći na kraj sa tim stvarima. Niko nije potpuno imun na to, muško ni žensko, staro ni mlado. Šta misliš da te strina i tetka nikada nisu ošacovale onako dobrano, sa najprljavijim mislima koje bi se zacarile tek na trenutak, dok ih pristojnost i konvencionalni strahovi ne bi potisnuli natrag u dubinu? Ili da se neka komšinica, učiteljica - neka matora koka, sa sladostrasnim podavanjem nagonu ne prebace u dimenziju gde svojom mekom, naboranom rukom potežu za tvojim mladim mesom, gledajući te zbunjenog i šapćući - ne boj se (i ostala sranja koja jednostavno ne mogu ni da zamišljam i opisujem, previše je čak i za mene)...

Mi smo u trećem osnovne na nekakvoj ekskurziji imali situaciju da nas je učiteljica prvi dan (skoro sve) okupala. NEma reči kojima bih opisao taj užasni osećaj. Srećom nisam išao prvi, tako da sam znao šta me čeka, pa je trauma možda ipak ispala malko manja. Zamisli situaciju - nas petorica sedimo u sobi, u totalnom čudu i panici, jer je šestog negde odvela, ćutimo i to...Dolazi šesti, pozeleneo i izgubljen, i kaže - Damire, rekla je učiteljica da sidješ dole na kupanje. Ovaj se ukenjao. E sad deca ko deca, kad je treći išao na tretman mi svi ostali išli da virimo kroz ključaonicu (i još čopor druge dece koji je skontao šta se dogadja, al imali druge učitelje mamu im u pičku jebem zbog toga). Kaže mu ova - raširi sine noge da ti operem miška, (ja ništa nisam video al smo svi čuli kroz vrata), e tu smo već pukli od smeha i pobegli gore u sobu...Ali to ni najmanje nije razbilo onaj odvratan čvor u stomaku koji i sad ponekad osetim - o sa kakvim zgražavanjem se sećam njenih odvratnih, punačkih ruku dok me ukočenog trlja nekakvim sundjerom. I to svuda po telu...Stojim i razmišljam - jebote, ko će ovo raditi svaki dan. Spasi nas drugar koji je bio normalniji od svih nas i ozbiljno joj rekao - ja se učiteljice i kod kuće odavno kupam sam. Msm svi smo se kupali sami, ali gde ćeš to reći učiteljici, autoritet jebiga. I ova se skroz zbuni, uopšte joj nije bilo prijatno. Valda je shvatila da uopšte ne bi bilo ok da se ta priča raširi, mogli bi je vrv i tužiti za nekakvo napastvovanje. Više nismo prolazili kroz tretman, ali i jedan je bio previše. Uf kakva grozota, ko zna kakve je to posledice ostavilo na sve nas...Ovaj što mu je prala miška, kad sam pre par godina pričao drugarima o toj nezgodi i on se zadesio - prvo nije mogao da se seti, zatim krenuo da odbija da poveruje da je i on provučen kroz ruke. Kad sam mu spomenuo miška toliko je odlepio da sam čak mislio da ćemo se potući, iako smo ceo život jako dobri drugari. Pobesneo. Jebene stvari rodjaci.

Melky, sve ti je posle ovog posta oprosteno

Traume moj brate, sve same traume.

Negde sam pročitao da je neki lik iz Subotice valjda prcao nastavnicu sa 14 godina, pukla bruka, zvali roditelje, tipa otac mu se smeškao kad je čuo, uglavom lik izrastao u pozitivnog i samouverenog.

Dakle nije ti to od toga što ti baba drkala, već od droge ili neke druge traume.

Bombi je voleo vojsku, radio šta mu se kaže, nije pravio probleme, dobri vojnik Švejk

Dal bi zene u vojsci htele da plunderuju slucajno da se zarati tj. da vise idu na ratiste da upadaju u kuce i uzimaju, da trguju benzinom, da trguju oruzjem i da koriste rat za bogacenje ili bi mozda se razbezale cim na nji zapuca haubica i ni Arkan ih nebi mogo obuzda?Tj dal ribe vise idu u vojsku zbog pravljenja vaznim nego li da uopste misle da brane drzavu i da se zarati i da pritom uzimaju.Dok ne vidimo kako rat izgleda sa zenama nista nemozemo ni da tvrdimo.

žene u vojsci - skroz ok, ne idu tamo tatine princeze nego ribe neuporedivo jače i psihički i fizički od mene. samo da se ne pretvori u spiku o političkoj korektnosti

Xenzo ako odeš na ratište a ne zaradiš onda si za džaba i išo bezobzira što su psihički jače žene, nemože svako da zaradi jeste ko oni što su se ugurali na važnim pozicijama al i nešto da zaradiš znači.

istina živa atomski ti dobro zboriš i pričaš arkan biti pozavideo

Žene, one koje su jake k'o muškarci, neka idu u vojsku, što se mene tiče, ali veći je problem što nemamo služenje vojnih rokova.