Prijava

@lukac
Potpuno je isto značenje. Većina će reći emotivno, ali legitimno je i emocionalno.

Aha, mislio sam da jedno ima značenje tipa pražnjenje emocija (ko pražnjenje bureta s rakijom, ne znam zašto to poređenje al ajd) a drugo pražnjenje s emocijom, dakle onako s dušom što bi se reklo.
Hvala puno na razjašnjenju :)

Ja osećam različit vajb kad su reči u pitanju, ali to su lično moje konotacije, zato sam se uzdržala od odgovora. Jer književni jezik je raskošniji od standardnog. U njemu je sve moguće. Zapravo skoro sve.

Nije ti trebalo ono s onim “Južnjava”, tu sam počeo da sumnjam u tebe

Hahhahaahahaha poslao si mi cmok ... nema sad. Finito ☺️

Grampi, vidio sam da si tu, ako čitaš forum, pls baci nešto ovdje, piše mi se a ne znam šta

Neko je već skovao termin Turizam i hotulijerstvo ,kameni vrvtno, pa eto predlog za definiciju. Hvala

Nisi tad bio na sajtu
Evo Profe, može i neko takmičenje od ovog prijedloga lololo

Srbofrenija, naziv bolesti srpskih teoretičara zavera

Kriza osrednjih godina. O životu u mlakoj klimi osrednjeg bivstvovanja, sa primanjima takvim da ne možeš zaista da živiš (u smislu zaista živiš) ali nisi ni pod nekim pritisom, nešto radiš, nečim se baviš, ima smisla onako...Postojiš. Morao bi biti zahvalan ali u suštini nisi baš najsrećniji, čak si nekako i prazan, onako, šta znam, nije to to, mada nije ni loše, al opet nije to to, jedan je život, moralo bi nekako drugačije, potpunije...Mučno mi je da definišem, mada hteo sam u 2-3 navrata.

ANIMALNI NAGON

Animalni nagon da siluješ u dupe lika koji nosi farmerke/trenerke kroja koji otkriva gležnjeve

- De si buraz
- Evo sad pošo… šta ti je to dole?
- Šta bre?
- Okreni se da vidim bolje
- …
- :krk:

forum na definicije, ne definicije na forum!!!

Banananačelnik ili bananačelnik
Kao gradonačelnik u banana gradu u banana državi. Ne znam jbg