Prijava

Ovde kačite sve zanimljive, ozbiljne i lude nove vesti koje nabasate na netu. Tema je otvorena baš zbog sprečavanja gomilanja pojedinačnih tema za svaku vest.
Molim bez spema.

Jogurte, ne spemuj. Na nove vesti mislim.

Не капирам, да ли овде качимо само вести које су објављене на нету а нису емитоване на телевизији? Нове значи само данашње? Да ли можемо да дискутујемо о вестима или само смемо да их качимо?

:))) Zmio, sve može, samo ne kao Jogurtov post.

Значи тема треба да изгледа тако што ће се прича о хапшењу Младића преплитати са разматрањима о томе како се Неда Украден напила ко буља са повременим освртима на поскупљење шећерне репе и штрајк обућара?

Haha E, tako nešto slično, samo malo ozbiljnije. :))

Dokle su stigli današnji klinci. Ccccc. Mi smo prodavali ćaletove delove iz garaže za bicikl a oni daju bubrege za i ped.

Pitam se koliko glup možeš da budeš da bi naškodio svojoj deci. Strašno.

Zamisli koliki mentolčina treba da budeš da staneš na prozor i budeš u stanju da gurneš rođenu decu. Ima ogromnu sreću što je i ona poginula...

Strašno je šta se to danas dešava. Takve treba dobro išamarati i zavezati dok se ne odvrati od namere da se ubije ili ubije nekog.

Kad pročitam ovo, vidim ženu koja šamara svoje dete na ulici, kaže mu da jede govna (da, čuo sam to), mislim samo koji joj kurac bi da ima dete?

Al neću da serem, ko zna kakvih je problema imala. Možda je imala neku tešku psihozu, halucinacije, deluzije i možda i nije ni imala pojma šta radi. Ako je tako, onda je krivica onih u njenoj blizini što ništa nisu primetili (jer takve bolesti se uglavnom razvijaju godinama, teško da su mogle proći nezapaženo).

Strašno. Mada, ko zna šta ju je nateralo na to. A možda ipak postoji još neko, možda nije majka kriva... Ko će znati...

. Mada, ko zna šta ju je nateralo na to. A možda ipak postoji još neko, možda nije majka kriva... Ko će znati...

Ne znam koji problem (osim jako ozbiljnog psihičkog poremećaja) može da natera majku da povredi ili (Gospode,sačuvaj) ubije svoje dete.To,kao majka, tvrdim i ništa na ovom belom svetu ne može da me ubedi u suprotno.

Половина коментара је невероватна.

Poznanici kazu da je Anita bila dobra osoba i divna majka, a buduci da nisu bili siromasni, ovaj cin nema nikakvog smisla. OSIM ako nije bila naterana na ovo. Muz je bio u Italiji, a zenu sa dvoje male dece moze na smrt da preplasi i jedan telefonski poziv, a kamoli nesto gore. Postoji velika mogucnost da je bila uvucena u neku sektu, sto u potpunosti objasnjava cinjenicu da se u poslednje vreme cesto osvrtala misleci da je neko prati. Mozda ovo zvuci preterano, ali ne sme se nikako zanemariti ova cinjenica. Najvaznije je otkriti sta se desavalo u porodici tokom odsustva njenog muza.

Јебени идиоти.

Ma,da mi neko pipne dete ili preti,pa glavu bih mu otkinula i pojela sa sve naočarima!
Kad žena rodi,dobije ludu snagu i neverovatan zaštitnički nagon.Nema straha,ona je tu da zaštiti svoje čedo.
I da ne oftopikujem više (već mi živci proradili),mož' sekta da mi defiluje 3x dnevno ko sirup,fakofujem ih i ćao!
Neki ljudi STVARNO ne bi smeli da imaju decu.

Evo šta ja nađoh u Alo vestima.

Psiholog: Težak psihički poremećaj
Dr Srbobran Miljković, poznati niški neuropsihijatar i psiholog, kaže da samo principijelno može da govori o psihičkom poremećaju koji dovodi do ovakvih tragedija.
- Ne poznajem tu osobu, ali kad majka uradi ovako nešto, onda je to znak da se radi o jako teškom poremećaju, odnosno psihozi. To je psihopatološki fenomen kad obolele osobe imaju halucinacije ili glasove koji joj naređuju: „Ubij se, ubij svoju decu“. Za takve osobe drugi ljudi predstavljaju potencijalnu opasnost i zato su autodestruktivne. Bolje im je da se same ubiju i da ne pate, nego da ih drugi muče. Pošto je materinstvo jak nagon, majke žele da pomognu svojoj deci da ih neko ne bi mučio, pa ubio. Zato odlučuju da odaberu način na koji će njihova deca umreti - objašnjava Miljković.

Majčinski instinkt je čudo.