Prijava

НЕДОСТАЈУ МИ ПОСТЕРИ, ИЗГЛЕДА ДА ЈЕ БАГ У ПИТАЊУ, МОРАМ ДА ПОСТАВИМ ПИТАЊЕ НА ФОРУМУ, ГДЕ СУ МИ ПОСТЕРИ?

Uff, a malo je falilo da krenem da smaram prvog moderatora na kog mi oko naidje :D

A Brazilska žurka?

Ja nisam Jugo-nostalgičar ali volim Tita, da li je to zločin?

Е таман сам помислио фала курцу више, неко ми обрис'о она говна. Мени не враћајте, молим вас.

Jel' ovo u toku formiranje groblja postere? Pošto svaki put kada preko komentara pokušam da pristupim skoro nestalom posteru izbaci mi sir i vojnu muziku. Da li je neko sa ktitor nalogom uspeo da pristupi nestalim posterima?

Jebote šo sam se usro de su. kukuu

Noubadi givz a fak.

Je l' zna neko šta mi je sa posterima?

EDIT: Sad mi neko reče da je bag u pitanju. Nego, meni piše da imam dva postera, a kad kliknem, svi su tu. Je l' to bag u bagu?

Da li je neko sa ktitor nalogom uspeo da pristupi nestalim posterima?

Ne, kad su obrisani, zauvek su definitivno obrisani.

Услов за ЕУ је укидање постера.

Pustite sad ovaj veliki bag, resavajte bag koji se zadesio nesrecnom Agilnom. Agilni, mi smo uz tebe, IZDRZI!!!

EDIT: Sad mi neko reče da je bag u pitanju. Nego, meni piše da imam dva postera, a kad kliknem, svi su tu. Je l' to bag u bagu?

I meni isto. Imao sam 228 postera, sad mi piše da ih imam 89, a prebrojao sam ih 104.

Snezana i 7 jegera wins! Fatality!

Услов за ЕУ је укидање постера.

VRATIĆE SE ŠEKI PA ĆE VRATITI POSTERE DOLE EU !!!!!!!!!!

Ako uplatim ktitor nalog, jesam dužan da napravim crkvu?

Поправиће Каизен, тај је радикал био пре Шешеља.

To sve onaj Kortez briše.

Јебо ли те Нато Пура!

Gle kurca, Kaizenovi posteri nisu obrisani. Sledeci bag - nestaju Dogine i Strajine definicije, kaizen hoce titulu.