Prijava

Igra sniper ghost warior 2, deo igre je u bosni gde rokas srbe zbog genocida na stanovnistvu. Zazalio sam sto sam je skinuo i naravno odma sam je obriso. Nervira me sto neki retardirani ameri guraju svoju spicastu nosinu u tudje stvari

Ne znam da li je neko pomenuo, nisam iscitavao temu, ali mogu da se vode Partizani u strategiji Codename Panzers: Phase II

Solider of fortune, prvi deo. Ima na Kosovu misija.

Solider of fortune, prvi deo. Ima na Kosovu misija.

Na nekoj temi sam to opisao. Saću probati da nađem...
Evo ga

U staroj PC pucačini u prvom licu ''soldier of fortune'' 3. misija je Kosovo. Tu ''radikal serbian terorist'' imaju nuklear hed i hoce da je roknu na Ženevu ili tako nešto. Nuklearku su inače dobili od rašn braders. Američki plaćenik sam sve to razjebe ako ga pravilno vodiš. Misija nema (kao ni ostale) neke zadatke, već stići od tačke A do tačke B. Ja sam je pretrčao bez da pucam. Krećući se kroz Kosovsku Mitrovicu (tamo se odigrava spasavanje demokratskog sveta) možete uživati u grafitima i tablama upozorenja napisanim na srpskom jeziku u pokušaju... Tipa: PAZI SHAJPER! AUTOBUSNA STANICIJA, STRELJAČ ZONA itd... UN GO HOME je pravilno napisano. :) Ali vrh vrhova je grafit ШЕШЕЛ, a iznad je crtež ocila i šahovnice.

Medal of Honor: Warfighter, kada ubijas nase ljude po Sarajevu, mada su svi oni predstavljeni kao talibani
Mislim da ima neko i u novom Resident Rvilu

Има једна игрица домаћих аутора у којој се спомињемо често. Игра се зове ``НАПАСЕТЕ НАМ СЕ ДЛАКАВИХ МУДА И ЧМАРНЕ ВЕГЕТАЦИЈЕ, ДИВЉАЦИ ИЗ СЈЕБАНИХ АНТИХУМАНИХ ДРЖАВА``. Игра се састоји у дојењу Амера полним органима, фекалијама и другим телесним излучевинама. У продаји од 2014. Све препоруке.

Jel mogu da ih dojim cerumenom iz usiju?

Ali vrh vrhova je grafit ШЕШЕЛ, a iznad je crtež ocila i šahovnice.

Jel ima neko print ovoga?

znao sam da smo popularni,al ovoliko...jos od drugog dela snajperiste sam znao da cemo daleko dogurati,al ovako da se vinemo u visine za kratko vreme niko nije ocekivao.kome nisu jasne igrice i omanje greske,neka pogleda snajperistu 2.to je to...