Prijava

Ima i beograd u civilizejšnu, ali kao grad-država.

Ghost Recon Back To Kosovo.
Sad da li je ekspanzija nasih, jebem li ga.

Урађени смо у печу за Тотал вор, Медивал 2 - Сицилијан весперс илити Сицилијанска вечерња... имаш Рас, Драч, Загреб, Дубровник, Скопље, Трново ...

и има не веруеш, нове јединице, крајишници! војници, босански стрелци, српски витезови, велика и мала властела итд..

Sto mesate pojmove patch i mod ?

Nego, komsije Hrvati prave igru Gas Guzzlers combat carnage, i nisu zaboravili da ubace Ficka i stojadina u igru, rame uz rame sa bmw i mustangom :)

http://www.dodaj.rs/f/3T/v7/2vOrLC8E/aaa.jpg

e drugari nikako ne mogu da nadjem download link za medieval total war sicilian vespers ili bilo koji mod koji ima srbiju...pa ako bi mi neko pomogo bio bih mnogo zahvalan :)

civilizacija 4 onaj mod sa drugim svetskim ratom, ima da biraš SFRJ

Је л' има нека игрица 'де можеш да будеш председник ил' тако неки ђаво? Нека политичка тако...

igrao sam pre neku kad si kao predsednik nekog rimskog grada, naredjujes gde ce da se izgrade kuce, pravis ukrase koji privlace beskucnike da dodju u grad i sl...baj d vej, imas u total war igricama politiku...

Срета-Штета

Је л' има нека игрица 'де можеш да будеш председник ил' тако неки ђаво? Нека политичка тако...

Има. Нађеш цивилазацију 4 и скиниш је са обе експанзије. Ту имаш модове који иду уз игру и у некима има Србија (обично Југославија). Такође, имаш да скинеш модове за Цив 4 који баш имају Србију. Ту си апсолутни владар и водиш политику. Мош да ратујеш, тргујеш, шпијунираш, бла бла бла. Можеш и од каменог доба до нуклеарки да пичиш...

Imas Tropico. Vodis banana republiku.

U 'Delta Force' od keca pa do, ja mislim, 53. dijela.... U svakom nastavku se u bar 6 misija spominje Kosovo i ideš snajperom rokaš Srbe koji maltretiraju Šipčad, UN vojnike, KFOR-ovce i ostalu žgadiju.

Ima jedna naša zove se Back to Kosovo tj. povratak na Kosovo. Grafika je loša ali je tematika 'nako patriotska.

KANTER STRAJK SRPSKA ČAST!!!

Back to kosovo nije nasa nego je modifikovana verzija Operation Flashpoint

Rainbow Six: Rouge Spear ima misiju na Kosovu.

Imate igricu Arma 2 Srbija mod , igrica je do jaja :D vidite na youtube , imaju 100 i nesto klipova sa misija

Na Arma 2 Srbija forumu su ludaci. Po činovima se rankuju imaš posebne obuke kroz koje te vode stariji po činu, posebne skilove u biografiji i tako to. Strašno su naloženi (ne vređam nikog) tipa : otvori vatru, dejstvuj po neprijatelju itd.

кое некропостовање лололо
после годину дана

кое некропостовање лололо
после годину дана

И ти одма одговорио после два минута лоло