Prijava

nastavite kaciti fore i fazone,bilo mi zanimljivo citati i podsecati se nekih od tih...ja ih se slabo mogu setiti,pa cu kaciti samo fazane...

ti si smorio temu zbog fazana

lock.

Ona fora iz Mućki: "Kladim se da mogu da ti obrnem ruke, a da ti ih ne okrenem. Postavi ih. Ne tako na drugu stranu. Hvala."

JEL SE ZNOJIS DOK GA DOJIS ???!?

- ....aa.a... NE.

- A IPAK SE NE ZNOJS DOK GA DOJIS.

a sta mislis jel mogu da gurnem paklicu kroz ovaj prsten?

- nemoguce!

uzmes prsten probacis prst kroz njega prst i gurnes paklicu.

Kladim se da mogu da ti obrnem ruke, a da ti ih ne okrenem. Postavi ih. Ne tako na drugu stranu. Hvala.

WIN!

- Koje je boje frižider?
- Bele..
- Šta pije krava?
- Mleko!
- Vodu..

dda bre to sam zaboravio :)
veoma opasna fora
frizider te sjebe skroz

Ima i ona za klince:ž
- Kaži zeko, zeko, zeko.
- Zeko, zeko, zeko.
- Šta pije krava?
- Mle...

- Jel' ti je keva Beograđanka?
- Da.
- Au, al' je visoka.

Ovo je kul fora.
http://vukajlija.com/paradoks/223199
Ko ne kapira, ima objašnjenje u komentaru.

znam..na paradokse se palim nemas pojma od kad

Мој најбољи ортак је рекао девојци да "Estadio de Dragao" на португалском значи "Волим те". Она се примила. Иначе, Естадио де Драгао је стадион Порта.

http://farm4.static.flickr.com/3195/3107034563_778e4ce27f.jpg

Кад дође неко нови у друштво, обавезно за упис игра "Америчке зункалице". У односу на ону нашу, гдје стоји један лик, прима батине и погађа ко га бије, у овој стоје два, један до другог. Новајлија и други лик који наравно зна фору. Новајлија читаво вријеме прима батине од овога што стоји с њим, и обично послије 10-ак минута испизди што не може да погоди ко га бије, проговори нешто у фазону "Шта је ово који курац?" и наравно, сходно правилима зункалице попије још веће батине у масовној шутки.

Још једна фора коју можете да радите кад сте пљани и кад вам је досадно, да снађете некога, по могућности исто пијаног, дате му хемијску, кажете му да гледа врх, окрене се 20 пута око осе док гледа у врх хемијске, и након 20ог пута да баци хемијску и скочи преко ње.
Радио сам то 3 пута за ноћ, развалијо главом у стуб, одрао леђа и руке.

ovo drugo pali samo kad si pijan?

Dises 20 sekundi PUNIM PLUCIMA...
znaci ono udahnes i drzis 2 sekunde pa izdahnes
i tako 20 sekundi
onda nabijes sebi palac u usta i DUVAS NAJJACE STO MOZES!!!
radite stojeci
---
nisam kriv za ono sto ce da vam se desi, radite na sopstvenu odgovornost

Mariocar

ovo drugo pali samo kad si pijan?

Па ако успијеш некога тријезног да убиједиш да одради то, свака част. Једино ако на'ваташ неког ко није сав свој и не схвата о чему се ради.
Пијан чојек пристаје на све.

Malo je tema šljgrkljkzžtm, a i pojedine fore bogami...ali rekoh i ja neku da reknem.

Iz osnovne: Nacrtaš ortaku tačku na čelu, ali vešto da ne izvali..I to isto uradiš još jednom ortaku. Onda šapneš jednom na uvce da gleda ovoga kretena što ima mrlju na čelenki i to isto ovom drugom za ovog prvog..Njih dvojica se obično gledaju oko 10 min i smeju jedan drugom dok ne izvale foru..Eeee bilo je zabavno!