Prijava

Koji god broj da ste uzeli od 2-10 i pomnožili ga sa 9 i sabrali cifre dobijenog broja dobili biste 9.Država sa D-najpoznatija Danska,voće sa A,ne mogu da se sjetim nijednog osim ananas.

Znam, lako se provali u čemu je fazon, ali kad čuješ prvi put sjajno zvuči :D

Ae da stavim neki, ali pretpostvaljam da većina zna za ove:
Kažete nekoj osobi da ste čuli negde da ako imate veću šaku od lica to znači da imate mentalne probleme ili tako nešto, kada osoba to pokuša da proveri i stavi šaku na lice udarite je u šaku.
Ili ona kada kažete nekome kako ste dobili neki skup parfem, dezodorans šta ti ja znam, i date mu ruku da pomiriše i opalite joj šamar, ili kažete da obavezno prati jedan prst, zatim da prati drugi prst, kada počne da prati drugi prst vi opalite šamar i kažete "jel sam reko da obavezno pratiš ovaj prst"...

zdravo

da ozivim ovu temu,dobra je,setio sam je se,a i komuniciram sa urradom na njoj :D

evo nekih jos koje se secam bas davnih

negde 2005. il 06. kao i svako ko tek dobije mobilni,voleo sam sprdati ljude sa skrivenog
tako jednom ja i ortak sedimo kod mene na terasi i vidimo jednu ribu iz kraja koju znamo na 6. spratu ulaza preko puta na koji je gledala moja terasa kako igra uz muziku,nesto gubi se
odemo mi u sobu pored koja takodje gleda na njen stan i zovemo je i kazemo joj:,,lepo igras,, i prekinemo vezu
videli smo je cak i dok se javila
ona se zaledila u mestu,gasi muziku,sa tih 100 i koliko vec metara(lupam,ne bi znao reci tacnu udaljenost) video se strah na faci njenoj
zovemo je opet:,,pa sto si prestala,nastavi,,
jezivim glasom
ona uzima dvogled jebeni i gleda kroz njega,a mi vristimo od smeha,opet je zovemo nesto fazon ,,dzabe gledas,pobrinuo sam se da me ne vidis,, tako nesto,ona se izbezumila

ili jednom u srednjoj ja uzimam granje neko cudno i dajem jednom kretenu sto nije znao ni kako izgleda vutra i dajem mu,kazem:,,brzo,zastekaj ovo,ide murija ka nama,,prebledeo ko krpa,poceo da baguje ko cole iz male nocne muzike
ili u osnovnoj na ekskurziji kad smo lozili jednog retarda da ne mozemo naci hotel nas,da smo se izgubili,on prehisterisao,plakao,gadjao jednog ortaka kamencugom lolo

moram reci i jedan fejl koji su ortaci na meni pokusali isto davno
tad je tek izasao film ,,ring,,toliko davno
gledamo ja i onaj ortak(sto smo zajedno traumirali onu malu) taj film i on kao idem ja do vecea,javlja drugom ortaku,cak sam i cuo pricanje,al nije me interesovalo sta pricaju,nisam upratio
vraca se on u dnevnu,nastavljamo sa gledanjem samo cujem telefon,javljam se i cujem taj specifican glas i taj crnogorsko-splitsko-beogradski naglasak koji samo on ima koji kaze,,umreces za sedam dana,, i spusti slusalicu
i ovaj ortak kao:,,a koje je to bio,a,, onako sa odusevljenim izrazom lica
hahah toliko bedno prestrasivanje nisam doziveo,bilo mi ih je zao fazon,lolo,doslo mi da se pretvaram da sam uplasen