Prijava

hahahahahhahahahahahahahahahahahhahahaha KURČEVA FORA DO JAJA

kolko tih gluposti ima, treba se setiti jbt

i ona legendarna kad izmažeš nekog na foru po licu sa čađi iz auspuha i pravite se svi ko da se ništa nije desilo.

ili ona fora kad uzmes strebera i teras ga da ti kupuje uzinu

ili ona fora odvedeš ribu na košutnjak kolima i tražiš joj da ti popuši ili je nećeš vratiti kući

Ili ono kad je "Dan pretvaranja da si dosao iz buducnosti", pa je fora da tripujes ljude u gradu da nisi iz ovog vremena, ali ne smes da kazes da si iz buducnosti, nego mora da izgleda kao da se pravis da si iz ovog vremena, a u stvari nisi. Mnogo gotivna fora.

E a jeste nekad trcali goli usred Knez Mihajlove u 3 uvece? Posto ja nisam.

ne, al sam se u gacama i gipsom do ramena vracao kuci prevozom :)

Koji si ti car! I niko te nije pitao "Sto si u gacama?" Nego su te svi pitali "Sto si u gipsu?"!
Sjajna fora!!!

ne, niko nije smeo nista da me pita.
ustajali su mi da sednem.

ili ona fora odvedeš ribu na košutnjak kolima i tražiš joj da ti popuši ili je nećeš vratiti kući

ХАХАХАХХААХХАХАХАХХАХАХА

кхм.

u osnovnoj jedni likovi 88 godiste se iskenjali u 2,3 kese njih desetorica i stavili te kese na radijator

Има оно кад те нервира комшија, па ти уватиш кесу, искењаш се у њу, ставиш му испред прага, запалиш је и позвониш му, а он крене да гази кесу и изговњави ногу.
Фора измишљена годину дана пре но што се родио Кркобабић.

Ima ono kad bacis stolicu kroz prozor najvise ucionice.

Ima ona fora kad kažeš "Od naslova teme mi se crvene muda".

Jel to dobro ili nije kizo?

Mislim ne za tvoja muda, nego jel to dobro za ovu temu, ako ti pocrvene muda? Ili nema veze sa temom?

ЈЕЛ ЗНАТЕ КАКО ЗЕКА ИДЕ УЗБРДО??

Mislim ne za tvoja muda, nego jel to dobro za ovu temu, ako ti pocrvene muda? Ili nema veze sa temom?

Nije dobro za naslov. Ni za moja muda.