Prijava

Zubologinja, kad mi je u 3. osnovne zabola onu iglu i ''slučajno'' me zakačila po živcu.
Jeb'o joj ši-cu mater.

Једно време сам имала такву фобијетину од нечистоће, да сам руке, буквално, прала по 15 минута.

Fobije uff: Muslimana, Hrvata, mina, oštrih predmeta, Taska Načića u ulozi davitelja, onog tečnog iz Terminatora dvojke, pjetlova (napadao me jedan dok ga djed nije zaklo, slavio sam taj dan), zmija, groblja, crtanog Čudna šuma.... Bilo je još al se ne sećaaam..

Nato mene je taj zmaj plašio, petnaest puta gledao crtić kao mali nisam mogao da gledam tu scenu...

http://www.phobias-help.com/images/dummy.jpg

Ja se i dalje bojim ovih trbuhozboračkih lutaka.

E ja sam bio anatemljak pa se nisam plasio gotovo nicega. Osim kada grmi, toga se i danas pomalo plasim...

Fobije koje sam vukao zbog ratnih dešavanja su fobije od mraka i od pucnjave.
Fobija od Davitelja. Samo jednom sam odgledao taj film od početka, do kraja.
Fobija od krvi, prerano sam počeo da gledam ER i Čikago Houp.
Fobija od čokolade. Čuo sam da ljudi mogu da dobiju šećer ako jedu slatko, slučajno dok su stariji nešto razgovarali, i do 8-9. godine sam izbjegavao da jedem čokoladu jer sam se bojao da ću da dobijem šećer. Ali sam zato bio keksara :D

Imao sam fobiju od Mosta na Savi u Sapcu.

Duga prica,ako nekog zanima ispricacu. :)

Mene je plasio Slobodan Milosevic, plakala sam kad god ga vidim na tv-u, lololololo :D E, da, i plisana cica-maca.

Zubar, Alisa u zemlji čuda (knjiga, film, svejedno,), klovnovi, trbuhozboračke lutke...Ništa gore.

Pijani otac i luda tetka što me plašila pičkom. I pička.

mene je plasio tasko nacic u davitelju protiv davitelja

Bojao sam se da idem noću u klozet. A i cimanje grdno je bilo, obuješ se, ogrneš, uzmeš lampu, izađeš iz kuće pa po mrklom mraku lagano pedes' metara do poljaka u nekom šumarku. Sećam se jednom udarila mećava i zamalo da se izgubim u snegu.

Duga prica,ako nekog zanima ispricacu. :)

Mene zanima.