DUELI

  1. Samhaine ja postavio.

  2. Ја нећу брале, мрзи ме нешто.. Радим траку тренутно, не могу да бијем на два фронта. Да су било која друга два, па и ајде, али два омиљена.. :)

  3. ajde imam do jaja temu, ko će ?

  4. Dobijena dozvola, dok god igra ostane u opisu prvog posta.
    Znači, jedan autor izazove drugog, treći im zada temu i jedan pobeđuje.

    Nije dozvoljeno pravljenje turnira, niti jednog pobednika na samom kraju. Samo 1 na 1.

  5. Е, људаци, мојне да линкујете оптужиће вас за рекламирање.

  6. Ajde.Nisam napisao defku ima...

  7. ajde sad kostiću sa Agilnim jedan duel ?

  8. Е да, без линка, само ћемо да видимо касније рез.

  9. Ok, izvin'te nisam znao mislio sam da ćemo isti sistem kao onaj kup, obrisao post.

  10. ajde sad kostiću sa Agilnim jedan duel ?

    Može.

  11. HOĆU JA NA PRIMER DA VIDIM 2 DEFKE KOJE SU SE TAKMIČILE

    OKAČITE LINKOVE ONDA PO OBJAVLJIVANJU REZULTATA, NEKA NEKO DRUGI OKAČI LINKOVE ZA DRUGA 2 LIKA I NEĆE ISPASTI REKLAMIRANJE.

    tako da ćao. ajde kome temu da dam?
    dogovorite se, mojne ja da provodadžišem i da vas spajam

  12. A nisam razumeo da l' ćemo negde da beležimo rezultate tj. u prvom postu ili ne?

  13. Agilni - Kostić

    Od izvora dva putića

    18:40 postavljajte.

  14. I ne možete tražiti imunitet na definicije. Ukoliko se nešto obriše, drugi autor je pobednik. Ukoliko se obrišu obe, pobednik je onaj čija je definicija imala više glasova.

  15. Гледајте, нека се линкује само тема и онда нека се на теми гледа напредак, а не да се линкује свака дефиниција посебно, и ето, и вук сит и овце на броју...

  16. Костићу, не модериши превише него пиши дефку. Играш против Агилног.

  17. A nisam razumeo da l' ćemo negde da beležimo rezultate tj. u prvom postu ili ne?

    nemam pojma ni ja, komplikuju situaciju... ajde sad pišite samo defke pa ćemo posle da vidimo šta ćemo sa rezultatima.

  18. Костићу, не модериши превише него пиши дефку. Играш против Агилног.

    U P R A V O !!!

    ajde ne spemujte temu glupim komentarima, nema potrebe.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.