Prijava

Ja samo gledam anime, i to nikad ne gledam hentai to su bolesni anime, a od anime igrica naravno da ću igram sve gde ima goku-a jer goku-a volim ko boga.

а јебала ме игрица јебена ионако не трпим жутаће јебене и сад дај ипак да видим шта је то тако лудо да сви хвале овде кренуо да скинем де ћеш батке имаш ли ти стим па немам јбг одакле ми ок дај ми један стим, па скинем стим а па не може прике немаш апдејт ок апдејтуј види завршило може ли сад а па где ти је налог хахах будало добро јебемти бре матер немам ни налог направићу налог јебо ме дан и кад сам кренуо да видим шта је још нисам ни инсталирао говно

јебем ли ти сестру брљиву

Iscitao sam na vikipediji nista posebno,ostaje japanstina do kraja nije to toliko zanimljivo da bi kliktao i citao sta pisu manga devojcice od 14 godina po imenu juri. Osecam se jako lose sto sam bacio 30 minuta nije smelo to da se desi.
Jos jednom gadne jebene japanstine mrs

https://www.youtube.com/watch?v=NFF3F92o_2s

Hahaha jebote, podseti me da skinem opet, nisam igro par godina

Jel postoji mod za gta da ti lik izgleda na kristijana golubovica?Moze znaci za bilo koji gta bilo za san andreas bilo za peticu?

Dota kakva je vredi li skinuti to na kucni racunar?

Компликованија од лоле. Ако ниси упознат са мморпговима биће ти потребно доста времена да се навикнеш. Шта знам, људи које ја познајем, а играли су обје игре, кажу да је дота боља. Ја нмг то да играм, јер ми је мапа некако депресивна.
едит: капирам да ће ти декиша најбоље објаснити

самп је бољи од лоле вове доте заједно

Deky dobro igra jeli

Ko vam je najbolji lik od Michaela,Trevora i Franklina u GTA 5?Meni je definitivno Trevor jeste on cesto besan i nervozan i seljak ali on lik ne jebe dve pare da se ponasa snobovski za razliku od Michaela koji kao da je tajkun znaci obogatio se preko kriminal i sad samo vozi audi pije viski i upropastio svoju decu nacisto, a i nema nikakvog morala i glumi kulturnog i finog.