Prijava

Razmisli malo, s kojim pravom trazis postovanje, pogledaj malo i shvati ko si

Kakva igra ova Mafija nova stara.....
Sve preporuke

Odlična Mafia, sranje samo što nisu zadržali saundtrek iz originala.

Da, malo oni duzi loadinzi nakon smrti smor al jbg

Wasteland 3 kida.

Gta 5 Trevor definitivno za psihijatriju kolko je lik bolan zaebava debele zene, i pocne da raspaljuje rafal na svaku uvredu.

Popusti na steamu brutalni, 15ak igrica i dlc-jeva sam kupio za 40ak evra

Daj neki predlog, ja se razmišljam dal da uzmem Red Dead 2, izgleda da niže od 40 neće da padne.

Uzeo sam arkham serijal, wolfenstein serijal, max payne 3, buletstorm, we happy few, mafiu... jos par dlc na igrice koje sam posedovao. Sve za 40.

red ded 2 imas krek za single
multi je svakako sranje bar je bio kad sam ja igrao ne znam mozda su ga popravili dosad

Znam da ima krek odigrao sam piratsku verziju sad oću da ispoštujem igru pa da kupim, a i da se kurčim s achievmenti. Asesins kridovi su na solidnom popustu ali je to kurčina od igrice još od Revelations

@Young Jamie
Zasto bi kupovao arkham serijal ili max payne 3 koji fazon i nemaju multiplayer? Iz moralnih razloga ili..?

hahah u zivotu nisam dinara jedinog dao za bilo koju igricu, zamisli da mislis da je moralno da dajes 30 evra nekim debilcinama kojima je ciljana publika klinac od 12 godina koji smara kevu da mu da karticu da kupi skin neki ili tako nesto sto inace nije moguce uzeti u igri
ono sto bih platio je na primer ovaj post scriptum koji je ozbiljna igra koja odvraca klince koji neminovno dovode do unistenja svake multiplayer igre
https://www.youtube.com/watch?v=TE21qzFuAWY&ab_channel=jackfrags

You wouldn't steal a car

Multiplejer govno btw, pozdrav izumirućoj vrsti, braći u singl plejeru.

Daj neki predlog, ja se razmišljam dal da uzmem Red Dead 2, izgleda da niže od 40 neće da padne.

Sto tice rdr2, Rokstar radi na odvajanju mp od singlplera, tako da bi se kroz par dana trebalo moci zasebno uzeti tipa rdr mp, koji ce u pocetku kostati nekih 4-5€
Ako to bude, planiram da kupim s rajom zbog zajebancije.

30 godina nisam dao jedan dinar za igrice, serije, filmove... osim u bioskop par puta godišnje. Sve piraterija ljuta i neprekidna. Od prošle, steam, netflix, hbo, sve legalno, sve po pe-esu, pajrat bej nisam otvorio godinu dana. Ne znam sta je stajalo iza te odluke, nista moralno svakako, ti ljudi mi nista ne znace, sigurno ne trpe za leba, verovatno me mrzelo da se jebavam po komentarima sta je dobar torent, sta je mp4 ave adams kako pusi crncu. Plus kupio dobru masinu parama od svadbe nisam hteo da je urnisem virusima.

A kupujem na steamu samo kad su ove brutalnosti od snizenja, tipa igrica za 3 evra. Izuzetak je rdr2 koji sam kupio za 40.

Uvek gledam da kupim original.

original samo nešto što baš volim pa volim i da imam na Steam.

Mrs u picku materinu igrate igrice tu kao neki autisticni jebem vam igrice i tebe pyc pogotovo sto citas i komentarises defke iz 2009 idi budi osoba ne igrice tu da igrass