Prijava

Video igre su legitiman hobi pička ti pa tebi materina uskogruda

Ne, hajmo poigrati malo kaladonta kao da je bombardovanje 99'

ovo uglavnom kazu likovi koji svaku noc GLEDAJU FILMOVE do 5 ujutru. dobar dan moj hobi je GLEDANJE FILMOVA. ja sam APSOLUTNI SLUHISTA za filmove. teraj se u pičku materinu debilu

Vukajlija Kaladont 2009 ali korišćenjem samo imena filmova Kurosave, Felinija, Tatija i Godara, nikako Polanski, previše je derivativan

Evo krenuću ja Amarkord heheh već ne možete nastaviti

Kobalt
Šah mat gospodine

Krekovan sajberpank
Hahahaha

Kad prije jbt?
Je l igrao ko Deus ex human revolution i valja li?

а мора се куповати нови компјутер за сајберпанк

Maanje od ocekivanog trazi

Krekovan sajberpank

Kad prije jbt?

CD Project RED su veliki protivnici svakog vida zaštite. Kompanija je i nastala tako što su kopirali diskove i preprodavali, kasnije počeli da prevode igre za poljsko tržište, dok nije došlo do toga da naprave prvog Witcher-a (iz mog ugla jedna od najvažnijih i najsmelijih igra za PC gejming ikada, jer je izbačena kao PC ekskluziva u doba odumiranja igranja na računarima usled naleta konzola).

Uglavnom, nije tu ni bilo šta da se krekuje, igra čim je objavljena na GOG-u podrazumeva da je DRM Free verzija (iako CDX piratska verzija je sa Steam-a, ali samo zato što je lakše izbacivati pojedinačne apdejte kasnije). U CD Project RED znaju da će igru prodavati svakako, ne zanima ih koliko piratskih verzija je skinuto. Pa čak i ja sam sva tri Witcher-a igrao piratske, a sad posedujem sve tri igre na Steam-u.

Jel našo neko kršten torrent? Meni ne prelazi 200kb/s download. A vido sam i da mora se igra iz prvog lica, šta mrse muda s tim daj da odzumiram da vidim lepo sve jebem ti Poljaka.

Sa Vikipedije:

CD Projekt Red opposes the inclusion of digital-rights-management technology in video games and software. The company believes that DRM is ineffective in halting software piracy, based on data from sales of The Witcher 2: Assassins of Kings. CD Projekt Red found that their initial release (which included DRM technology) was pirated over 4.5 million times; their DRM-free re-release was pirated far less, and The Witcher 3: Wild Hunt was released without DRM technology. The team believes that free downloadable content should be an industry standard. The company demonstrated this by releasing several free DLC for Wild Hunt.

Uglavnom, nije iznenađenje što se već pojavila, ja sam mislio da će da procuri još juče.

@Šmoklja

Guglaj "private torrent sites/trackers" i vidi da li su na nekom trenutno otvorene registracije. Svi ovi javni su trenutno zagušeni, mada vidim da su na 1337x.to izbacili nekoliko alternativnih aktivnih torenata koji su možda trenutno brži ako požuriš.

I da...

Je l igrao ko Deus ex human revolution i valja li?

Fenomenalna igra (posebno ako imaš sve ekspanzije), jer osim što je možda malo kraća od očekivanog, ne znam što je toliko popljuvaše.

EDIT: Moja greška, mislio sam da pitaš za poslednju, Mankind Divided (nju popljuvaše). HR je još bolja :)

brate, danas i onako sve ide online, multiplejer i slicno a tu je pickin dim da provalis koja igrica je prava, a koja piratizovana.

ovo sa kao nekim "digitalnim zakljucavanjem" i slicnim budalastinama mozda moze da prodje majkrosoftu (mada kurac), a svi ostali se samo izmotavaju.

prosto brate - singl player besplatno, multiplejer + najnoviji apdejti + jos ponesto placeno.

pamnetni poljaci. treba doduse da budes svestan da si dosta kvalitetom iznad ostalih, i da to mora da ti bude glavni fokus da mozes da podrzis to.
to ti je ona fora: ulazu u developere a ne u advokate. i bukvalno uvek si korak ispred, i uvek ces da imas vecu zaradu. ali, ako dodju investitori/CEO koji ne kapiraju to (ili sami nisu nikad bili developeri nego iskljucivo MBA jedaci govana), po pravilu se uhvate za advokate jer drugo ne razumeju.

brate, danas i onako sve ide online, multiplejer i slicno a tu je pickin dim da provalis koja igrica je prava, a koja piratizovana.

Nisam siguran koja igra je u pitanju, ali mislim da je Road Redemption, koja je napravljena tako da ne sprečava one koji igraju piratsku verziju da se prikače na servere sa igračima koji imaju original, ali su umetnuli neki custom DRM koji je svim igračima koji nemaju legit verziju u toku igranja nakačio veliku zastavu sa natpisom u fazonu "vlasnik piratske verzije, c c c" koju svi drugi mogu da vide osim njih samih.

pa da

isto bitna stvar je da se razume da ovo poljaci ne rade iz dobrote srca svoga, nego skapirali jednu stvar koja moze da ubije ostale ako se dobro izvede: dovoljno su mocni da im vise odgovara da 5mil ljudi trosi vreme na igranje piratizovane verzije njihove igrice nego na igricu konkurenta. a dovoljno su poljaci da ukapiraju da tih 5mil ljudi ne bi kupilo svejedno igricu da pokusavaju neke zastite kurce palce, nego bi je ili krekovali ili igrali nesto drugo.
ovako neki procenat njih mozda i kupi kasnije, i eto ti ga. ako nista nece trositi vreme na konkurentske igre, a pravice hajp da kupuju drugi.

mislim da je "zastita" tolika da onaj ko nije kupio igricu dobije apdejt mesec dana pre nekog ko je piratizovao, koji mora to da skine pa da obrise, pa da instalira i statiznam.