Prijava

Koliko zauzima Cyberpunk?

Posle svakog naslova jačeg koji izadje, krene horda jutjub lešinara sa milion videa SAJBERPANK TIPS END TRIKS, ISTER EGS, TIPS FOR BIGINER PLEJERS, FUNNY LITTLE SECRET I FOUND IN CYBERPUNK HEHE, HOW TO GET UNLIMITED MONEY IN SAJBERPANK, TOP 10 SAJBERPANK KARAKTERS, SECRET MEANING OF SAJBERPANK, FILOZOFI OF SAJBERPANK, ŠUD JU BAJ SAJBEPANK, SAJBERPANK REALLY MAKES YOU FEEEEEL LIKE A ANDROID, SAJBERPANK IS A MODERN MASTERPIS, SAJBERPANK IZ OVERRATED, SAJBERPANK KULEST AUTFITS FOR JOUR KARAKTER, BEST SAJBERPANK WEAPONS RATED

Ne mogu jutjub da otvorim od lešinara

A imaš i one kvaziintelektualce jutjub lesinare sa videima tipa THE MORALITY OF CYBERPANK video esej of 20 minuta, to be honest you really need a high IQ to understand this game, it really dwelwes into the Nietsche-an nichilism combined with Isac Asimovs ideas about what being a human in postmodern world reeeeallly means, acktchuaaaally

Horda neckbeardova koji su gladni para pregleda i sabskrajbova

Обавезно поглед, неке ситнице су промењене ал суштина је ту, само модерна графика

и боље све наравно

https://www.youtube.com/watch?v=vfwfA_iTOng

Мафиа 2 дефинитив едишн се разликовао од оригинала колико и Бојан Маровић од Владе Георгиева, ал код кеца је зато баш велики скок

Mafia definitiv udara na nostalgiju inace me nervira sto su izbacili Luka Bertone misije. Vizuelno mnjeh.

Fenomenalna igra (posebno ako imaš sve ekspanzije), jer osim što je možda malo kraća od očekivanog, ne znam što je toliko popljuvaše.

Imam Director's cut, prešao sam štošta za ova tri dana što igram, baš mi se dopada kako je odrađeno. Iako probam da nikoga ne ubijem, vazda završim poglavlje da tonu ubijenih lol. Iskrene preporuke.

Mafia definitiv udara na nostalgiju inace me nervira sto su izbacili Luka Bertone misije. Vizuelno mnjeh.

ocigledno im uspeva posto mi se cini da cu ladno da kupim igricu sto sam vec igrao.

Pokrenuo sam sajberpanka, ubagovano je dosta, ako neko ima grafički bag kao ja da vidi drveće i žbunje kroz zidove i zgrade, apdejtujte drajvere za grafičku, meni to rešilo problem. Zasad onako jebem li ga, meh, treba se sačeka da Poljak to valjano pečuje.

Šta je ovo tema Dote u malom majku vam jebem haha

Banjo najjači igrač mafije sig

Ne treba ici kroz zivot razmisljajuci ko je u mafiji uopste jednostavno zamisli su ko svi ostali ljudi rade svoj poso.

Kolodjuti dovoljan (2)

Mafia definitiv, sve pohvale!