Prijava

dark souls kad bi imao opciju za kvik sejv ili bar da nema rispoun onih kreatura svaki put kad zaginem

brat moii

Ma napravili su KAO podršku za mis i tastaturu ali ne moze da se igra tako jer je ubagovano, makar za ds1, ostalo nisam ni probao igrao samo sa kontrolerom. Ali ja sve i igram tako osim fpsova, dosta mi misa i tastature na poslu, da tako igram i igrice odavno bih razvio onaj sindrom karpalnog tunela ili kako god da se zove vec

DD pocinje sporo i prezajebano je u staru, ne drzi te za ruku uopste igra i hteo sam da odustanem x puta ali posle 10ak sati kad udjes u fazon skontas da je odlicna igra

Brate koliko kida Demon's Souls rimejk, danas uzeo i posao nisam pipnuo koliko jebe

Nema brt ps ekskluziv je

El postoji uopšte neki emulator za te next gen konzole?

Pa ne, cak je i za ps3 tek u ranim stadijumima i radi samo za odredjene igre

Ma ja sam nubzor za te DS igre, ali sam dizajn i gejmlej, krv čelik tama sivilo znoj mi je do jaja,
Ali previše mazohistički.
A i nema f5 :)

Brate ne znam estetika je mozda najbolja od svih igara sto sam igrao, a generalno souls igre teska ti je samo prva, kad ukapiras fazon i nije toliko. Msm jeste ali su konzistentne igre i imaju jasna pravila, nisu nefer. Meni se jedino ne svidja sto nema minimap ali sam navikao vec

Jel imaju te japanske souls igre neki DEEP LORE, worldbuilding i ta sranja, ili je samo mindless klanje? Mene to najviše vozi kod tih RPGjeva, zato mi se diže pache na wichera.

Brate koliko su usrali PES prosle i ove godine, 21 i 22 su goli kurac bukvalno, toliko lose da sad kad je izasla FIFA 22 prelazim na to i ne vracam se, nebitno sto je jebeni EA koji izbegavam da podrzavam. Konami mrtav si za mene poyy

Jos promenili ime fransizi i dali igru free na steamu... Al iz ovog debakla ce se se tesko izvuci.
Godinama su losi al ovo sad je poslednji ekser u kovcegu.
Sva sreca pa se pojavio novi KONKURENT neki ufl fudbal, al jos nema ni gempleja ni rilis dejta tako da cemo tek videti kako ce to ispasti

ПЕС је барем задњих 10ак година потпуно ђубре у односу на Фифу....

Brate meni je PES 20 bio dobar bas

ПЕС баш презирем, није само гора графика у питању и мањак лиценци већ нереална ми је симулација фудбала, узмеш најбржег играча, предриблаш пола тима и ето гола, а и шутеви из даљине су као са балоном неким тежим, ајде контам пре 15 година тако да буде, ал' ФИФА је већ увелико одмакла унапред од тога....

ПЕС ми је као Кантери 1.6 у 2021. години, а ФИФА к'о задњи ЦоД-ови што су за Ворзоун везани...