Prijava

U suštini tačno, čak i to malo što imaš slobodu izbora, free roam, open world i slično privuče ljude da igraju jbg

aka da si vido tebra što sam juče ukro kola razlupo prodavnicu i pojebo kurvu, pokido me adrenalin

zašto me mrziš što igram igrice

Šmoklja, život nisu igrice.
Vreme je da se preokrenete i ti i druge nubare i batalite ta govna, počnete lepo da idete u kladionicu.

Tamo je RL

Ja ne igram igrice dobre 3 godine ali me ova EU zainteresovala. Inače samo pucam poker online na siću jer nemam muda da riskiram

Kladionica moga kurca pušionica. Može i jedno i drugo da se radi druže ne sekiraj se. RL je overrated, do sada mi nije nešto baš najbolje išlo tu, i ne vidim da će se tu bilo šta promeniti na bolje. Igraj igrice, nemoj da ti preuzmu sve u životu i da se 24/7 ne skidaš sa kompa, ali igraj ih, veoma interesantan i koristan hobi.

Haha volim ovaj šmokljin osvrt na realnost, daj otvori neku "Šmoklja AMA" temu, imali bi štošta da pitamo

Pikaj igrice jebi pičke igraj kladionicu

Imao sam x pokušaja startujem neke nove shitove 60gb+ instaliram sve jebem se sa krekovima igram 15 minuta obrišem sve.

Svaka ima neki intro neke obuke kao da ti život od toga zavisi. Prvo mora dobro da te smori da bi uopšte krenuo da igraš. Najgori su mi oni delovi sporednih likova u igri koji ti se guze i nešto objašnjavaju a ti ne možeš da ih skipuješ nego mora da poslušaš tu glupu geek spiku kako bi nastavio dalje. Besmisao. Gubitak života.

Jbt nemaš igru ono da bude klasično rokanje sa wow efektima prženja i uništenja da znaš za čega si platio jebenu grafičku.

De si bre ti mali balija nije te bilo

Сталкер
Pikaj igrice jebi pičke igraj kladionicu

2/3 check

Hvala za preporuku s prethodne strane btw, stavio sam da se skida pokočeni autista Henri kovačev sin.

RL je overrated, do sada mi nije nešto baš najbolje išlo tu, i ne vidim da će se tu bilo šta promeniti na bolje

top

Сталкер
De si bre ti mali balija nije te bilo

Evo malo navratio

Jbt nemaš igru ono da bude klasično rokanje sa wow efektima prženja i uništenja da znaš za čega si platio jebenu grafičku.

Brate ali imaš, za takve trogloditčine kojima je attention span u minusu imaš 'igrice' kao što je DOOM jebeni, ideš i rokaš zle demone iz pakla i razbijaš im lobanje, dušu dala igrica za tebe.

Nisam probo novi doom, baci još neku ako ih ima na izvolte.

Ako imaš neku mass destruction varijantu da polivaš bombama, al da je strategija sa dobrim efektima nuklearki i slično.

Plaque inc je dojajna u odnosu na današnji period.
Tabla strategija ali gledaš kako da potamaniš celu populaciju mutacijom virusa i sjebeš naučnike koji prave vakcine.

Odlična igra, sadistička ali na žalost bez adekvatnih animacija smrti.

Cara pre sat vremena

Jebene igrice.
Pandemija u toku ljudi umiru oni pričaju o igricama.
U današnje vreme upaliti igricu i cepati mi je pandan gledati random vesti i tražti smisao i istinu na pinku ili n1.

Cara malopre

Ako imaš neku mass destruction varijantu da polivaš bombama, al da je strategija sa dobrim efektima nuklearki i slično.

Hahah vrh

Realno traži se dobra igrica lolololo

Caro, igraj "destroy all humans" lolo