Prijava

Dobro mali mi sample size pa neću da serendam mnogo, u gejmotron kolko se sećam nije bilo previše tog woke sranja (osim osme sezone to se nije desilo), ali netfliksovci su mu jebali nanu naninu sa wičerom i colorblind castingom.

kupio sam PS4 i iskreno nisam se pokajao najbolje bacenih 300 evra nasao od nekog lika PRO onu tisu verziju

odigrao kingdom come deliverance - mnogo jaka igra i IMERZIVNA samo sto jbg ima bas gadne mane sto se tice grafike i borbe na konju/fizike

red dead redemption 2 - jedna od najlepsih igara, saint denis nocu je najjace iskustvo u igri koje ce postojati dugo vremena, cyberpunk moze da im se sagne, drugi deo igre jako opada u kvalitetu bas me je smorio cak sam i skipovao pola dijaloga do pred sam kraj

days gone - do jaja igra podseca me na left4dead dobre dane samo third person i open world

preko kompa bih samo mogao da sanjam o igranju bilo koje od ovih igara sa stabilnim frejmrejtom bez jedno 700 evra i to je pitanje

Brt imam i ja PS4 pro i jako me je smorilo to sto dosta igara radi u 30fps, koj kurac. Svakako pc > konzola

pa dobro al ja ne planiram da odvojim 1000e da bih igrao par godina i da se bakcem s modularnim sistemom

Lele KCD na konzoli brate, ja ga jedva igram na kompu mogu da zamislim kolko je sjeban combat system i fizika na soniju. Ovom prilikom da se najebem dece Activision-u što ne odrade port Kreš rejsinga za PC, oću da se vratim u djetinjstvo a da kupujem konzolu samo za to ma vaaaži.

Kada se naigras dovoljno igrica postane ti jebeni smor.
Nesto kao sto prestanes da gledas crtace.

Msm ok je nekad pogledati neki crtani i odigrati neku igru daleko bilo al cirka od zadnjih 30 pokusaja skidanja instala i raznoraznih introa mozda su uspele svega 3 4 igre u zadnjih 5 god. Cak stavise radije cu skinuti neku igru koju sam postovao pa da se prisetim. Ovo novo sve mi je Rasta.

Izgleda su pravljene za nize oblike zivota koji i dalje imaju dovoljno empty space u lobanji pa ih radi.

Msm to kad napunis 55. Mada ima vrsnjaka koji i dalje cepaju.

Slažem se, sve ide s godinama.
Doduše ni ovi noviji AAA naslovi nisu nešto po mom ukusu, a i ovi budući u najavi takođe su mi neprivlačni.
Poslednje u planu od novijih su mi RDR2 i poslednjih par Assasin Creedova.
E jedino Stalker 2 mora piknem ma kakav god bio.
Jedine tradicije koje se držim, ispoštovati svaki budući FM.
Krekovan, ofc

Nije toliko do godina koliko je do pristupa i samog dizajna.

Svelo se na jebeni holivud i ranije sam spominjao.

Igra mora da ti bude real feel to je najbitnije, da te hipnotise da ono kada vidis 3d model picke osetis ljubav. To je u tolikoj meri geekovski da je space invader igrica sa vecim koeficijentom duse u odnosu na to.

Sve se svodi na modeling i wow efekte sam gameplay je zanemaren uglavnom kao i u realnom zivotu.

Takvo vreme.

Inace moji klasici su sve fife do 2008 (stara tastatura) sniper elite svi, cod svi, moh svi, dead space svi to je to otprilike, bilo je i nfs dosta ali to je to. Sporadicno jos po koja.

Sve ovo dalje mi se nije primilo.

kingdom come ne zabada na psu uopste samo je sjebana fizika u igri prilicno, ne ucitavaju se modeli lepo cesto i puna je bagova i dalje, bukvalno nedovrsena igra
jedino sto zameram je sto su vremena ucitavanja uzasna ali to je i na kompu tako
naravno luk i strela na konzoli lakse je da naucis pravi luk i strelu da koristis

Eru, kako se na joypadu sony resava situacija senzibiliteta misa na desktopu?

Na koji nacin podese istu igru na razlicitim platformama i usklade levele tezine da bude verodostojno?

Gaming ne mogu da zamislim van pc okvira. Eventualno sportske igre na konzolama kao davno na soniju i segi.
Za multiplejer u istoj prostoriji ofc

Ja nekako mislim da su developeri koji drze do sebe, naughty dog, santa monica, pa i rokstar, poslednji bastioni kvalitetne umetnosti, a indie developeri posednji bastioni nezavisne umetnosti, a da je prijemciva i svarljiva. Price i momenti koje sam doziveo uz igrice, rame uz rame su mi s najboljim filmovima i serijama koje sam pogledao. Sto narativno, sto vizuelno sto poucno. Jebem li ga, Dutch-Artur dinamika odnosa u RDR2, licno ne verujem da je u 21.veku nesto bolje i organskije napisano. Plus rdr2 ima tu prednost u odnosu na neku top seriju sto istovremeno mozes da se tuces u salunu, i u slow-mo ubijes jedno 10 kaubojaca lolo

Cak i da te prica ne zanima, koliko puta se vozis kroz Los Santos i ne radis nista, slusas radio i upijas atmosferu.

Citajuci ovo tvoje setio sam se maxpeyna

Mada ovo sa radiom je bas noob. Na takve pglu igrice pustis svoju mjuzu

Msm ta sloboda imas radio u kolima slusas presete, vozis se los santosom

Klasican no life rezon

Pa max payne, isto medij koji je mogao samo kroz igricu da bude isprican, sva 3 dela. Film bi bio limunada. Igrica je 》cheff's kiss'《

Max pejn je przenje klasicno dinamika pustis plejlistu igras flow

Ko lara ili prince of persia 2000+