Prijava

2004 godina najboljih i najrevolucionarnijih igrica, nabrojati ću samo neke:

San Andreas
Prince of Persia Warrior Within
Doom 3
World of Warcraft
Far cry
Hitman Contracts
Sims 2
Unreal Tournament
Full spectrum warrior

Perfekcija jebena, divne uspomene

Koncept gta nema nista lepo u sebi sustinski osim promocije ulicarluka na najbanalnijem levelu

Sims ima neku kreativnost lego level, varior vitin lepa igra, varcraft klasik, hitman noob kao i mafia

Čekaj Caro el si ti upravo reko da je Mafia kec "noob"?

Teski noob, celo vremo drndam jebeni auto i presvlacim se u sobi da bi nesto postigao.
A napolju teska zimara

Noob effect for me

Sim city je bio dobar noob puzzle def

Bas geekovska igra de mos gradjane da sjebes citovima.

Kao Vesic sto radi danas. Real strategy

Sim city bg na vodi loooool

Landmark fontana slavija sendvicari +100 hapinesa

Možda pričaš o dvojci, kec nema zimu kolko se sećam. Kec je remek delo samo zbog saundtreka jebenog zajebi priču i gejmplej.

Da, dvojka.
Sjebana edicija.
Zajebi saund

Mali je broj TRUE igara mafia ne pripada toj klasi

Pratio sam i skyrim i igrao duzi period. To je takvo nerd sranje da nemam reci.

Taj level circle around trazeci nekog zmaja. Privid slobode tumaras okolo uvek isti rezultat.

Poenta: igrice kreiraju nubare za nubare

Moja masina sa rtx 580 8gb moze lepe igre da tera

cara tm
ne mogu da se mere u kompetitivnom smislu pc i konzola gejmeri
isto kao sto ne mozes da predjes dirt rally zadnju vucu kako treba samo sa tastaturom jer je pretesko ako nemas analogne kontrole

sto se first person shootera tice mis i tastatura ce tu biti uvek bolji

imam i ja rtx 580 ali je smece ne mogu witchera lepo da igram ima dropove gadne

iskreno ps4 samo upalim i nemam podesavanja grafike od sat vr boli me kurac radi

sto se tice gejminga ja vise komp ne koristim za to, sledece sto kupujem je ps5 ako dodje do toga
odrastao sam na PC-u i strategijama ali to vise ne izlazi da me zanima, creative assembly prso izbacuje total war kao call of duty nikakve promene inovacije
velika preporuka ako vas zanima offline kezual gejming bez razmisljanja i palamudjenjanprevise
takodje dobra stvar preko ps-a gledam filmove na slusalicama preko tv-a, ne trebaju ti blutut/wifi slusalice ni smart tv koji mi se gadi kao koncept

I ja sam od skora konzola čovek...