Prijava

ja osetio neodoljivu želju nakon desetak godina digram internet hearts i backgammon i ostale, možda još uvek iste legende to igraju nakon svih ovih godina, pomislim ja, pa da vidim šta ima, ali kurčina, šupčine pre dve godine ukinule servere.
https://ibb.co/Vt2PDCR
a ovoga kao deca(?) smo se igrali.

Ko još uvek voli "besplatne" igre, omogućeno je igranje Dying Light 2 Stay Human od pre dan-dva.

Dark Souls je nešto kao Uliks od Džojsa. Verovatno nešto najbolje što medij može da ponudi, i po svim standardima nešto što moraš da iskusiš, al brt i jedno i drugo me jebu u dupe, dal što nemam dobru oko/ruka koordinaciju u slučaju Dark Souls, il što sam glup, u slučaju Uliksa

Uliks precenjeno pretenciozno govno tbqh

A dark souls kec ako igraš pc port ko ja što sam probao možda ti ne leže kontrole i pozicioniranje kamere.

Ni meni Uliks nije sjeo ali cuo sam da je Joyce rekao da ce napisati djelo koje ce proganjati pisce i citatelje iduci 300 godina (tako nesto) e pa nek ga pusi onda

E zivote, pa koliko je vama godina? Umesto da pomognete da se srusi ovo zlo zvano esenes, vi se tu igrate igrica dok vucic filuje cmarove citave smrdije

Jel igrao neko sleeping dogs, valja li? Koliko vidim nesto je na fazon one serije person of interest, bar sam takav utisak stekao na osnovu ovo malo gameplaya sto sam video

Kako nisam, najbolja igrica nq svijet.

Skini obavezno, i dan danas joj se vratim koliko je najjaca

GTA s nekim japaniz foricama, yakuze, fight clubovi

Vozi se desnom stranom

Kako nisam, najbolja igrica nq svijet.

Na momenat sam mislio da trolujes a to ne bi bilo lepo druze, ok upravo sam je kupio na epic games-u, imaju i ovi neki nastavci legion itd sveeee aaaa

ne kupio sam WATCH DOGS ahha

edit

Zapravo sam iz prve i mislio na watch dogs, taj gameplay sam gledao, zasto i kako sam napisao sleeping dogs ne znam

edit 2

Ovo igrica iz 2012-te ne mogu to da igram oci me bole od grafike igrace se watch dogs xdd

Aaa watch dogs vec ne volim ali sleeping mi je vrhcina. Izvini bratmooo nisam prepoznao gresku

Sta se ti izvinjavas vidis da sam ja pobrkao imena ko da sam radio pecurke prekjuce sa andjusom na adi medjici xd

Vočdogs 1 i 2 su bili free na epicu pregodinu-dve

Bolje skinite gace nekoj dami nego sto cete igre skidati inceli jedni

Igram Black Mesa, remake of Half Life keca, lepa grafika, al fali onaj treš momenat kad igras oridjidji, koji ga čini kultom

Kupih baš nedavno na Steam-u, bila na akciji za 3,74€, a ja toliko imao u wallet-u od trejding kartica. Greota bilo da se ne pazari.

Igrao sam 10 minuta, lepo je, potkačiše nostalgiju, ali tog starog oduševljenja.

Mada podržavam rimejkove, nadam se da će jednog dana Omikron: The Nomad Soul dobiti svoj.