Prijava

kamenofil
hoćeš li se do smrti boriti za pravo da ja iznosim svoje weeb mišljenje?

opasna začkoljica nisam spreman podneti toliku žrtvu zarad poganog weeba, do smrti baš ne ali preko tastature na mrtvoj kanti od foruma vrlo rado

Shadow of War бољи ал' треба да се уклопи цела прича.

Ја први пут играо скоро FF 7 remake, ништа друго из тог серијала. Али сасвим љубазна игра. Не знам шта серете толико по јапанштини.

Од оних Soulsborne зајебанција ми се највише Sekiro свидео, остало ту и тамо.

Jok evo ti ovo, Šmo preporučio brt, mora valjati

Hahaha

Не знам шта серете толико по јапанштини.

https://youtu.be/tKEyRItRmtc?t=11

Anime naruto moj ti zabuto bugarine tuto

Nisam igro igrice skoro godinu dana osim fm al skoro sam počo Rage 2 i skroz je ok, podseća na Borderlands i Far Cry a i open world je

Ја се скоро заразио Riftbreaker-ом, много добра ствар али избагован јебем му семе, не препоручујем.

kameni, tebreks, ne sramoti se, lepo ti kažem.

Kako su sletile cijene igrica za ps4 + imas ove grupe za razmjenu, laganini cu provrtiti par ekskluziva za dž

Ali zato dvije igre za ps5 ko polovna cetvorka lol

Ovdje deset evra polovna otprilike, neke koštaju malo više. Iskoristi popuste na storeu, ima finih naslova za par evrića. Tipa Shadow of Mordor je oko 5 €

stardew valley mnogo kul igrica, ima i za telefon. to i euro truck igram čitavo ljeto

Sta je ovo jbt vratilo me u djetinjstvo, farmville i te munje

Ima vajb neke nintendo igre, ovakvi su bili pokemoni na DSu prije 20 godina, kul ovo

Deluje do jaja ovo hezno, pogledacu

Stardew Valley je igretina, preporuka i od mene.

U tom pixel art duhu bih preporučio još dve - Terraria i Starbound

meni terarija nikad nešto nije bila zanimljiva.. da l sam ja glup ili šta ali ne vidim poentu igrice uopšte, u majnkraftu možeš da praviš razna sranja a ovamo se samo biješ s nekim čudovištima

elem da se upiše i ovde ona Football Life 2023, nastavak PESa, mnogo dobra.

takođe sve preporuke za Enderal - standalone mod za skajrim. Ima bukvalno bolju priču od Skajrima

Велики плус за The Long Dark. Stardew Valley, Terraria и Starbound ремек дела свако за себе.

Док не дођу нови Командоси некад, имате Desperados 3 доста јефтино на стиму тренутно, Shadow Tactics исто, а обе радили људи који су докторирали командосолике игре, само ето ваљда не могу Командосе да раде јер IP још увек неке џваље држе. Сад им излази и исто таква игра само са пиратима нешто.