Prijava

Сваки љубитељ The Long Dark je добродошао у мој дом.

niko nije prokomentariso diablo četvorku, ja malo okasnio al evo đulam ga trenutno
fino je, ima taj nostalgija bonus, vraća me u dane diablo dvojke, ignorišem mikrotransakcije i činjenicu da oću da ga igram kao jebenu SINGL PLEJER IGRU al nametnuto mi da ga igram ko multiplejer i par puta mi se desio network fail usred dungeon-a

Preporuka: skinite neku žensku

daj neki tutorial, walkthrough nešto

skidanje ženske 100% glitchless run (impossible)

Pay to win teški, ne preporučam

ne moram skidaju se same opa

Jedino sto gejmpley traje minut i po, dva, meni barem

Takoe je, oko 2minuta i meni takodje, jedino sto sam pronasao glič da mogu više puta, razlicit story rokat

u moje vreme su bile šerver, pređeš jedan deo i onda daš nekom drugom.

хезно
the long dark dobra

Колико си дана успио да преживиш на интерлоперу?

Ovog leta i jeseni samo metroidvanije. Cekajuci silksong. Igram opet hollow knight, posle cu ori 1 i 2, skinuo blasphemous... videcemo

ne znam bad brate tek sam počeo da igram priču pa kad to završim videću ove čelendže i to :D

Skinuću igru sa trona zabave miliona, i biću igra sama - šaljiva zavrzlama.

Нисам никада прешао причу у Лонг дарк. Нешто сам мало играо, али никада нисам завршио, мислим ионако није откључана последња епизода, ваљда.

Углавном играм survival мод и то углавном сада играм најтежи ниво. Фазон код survival мода је када умреш готово је све, па макар преживио 1000 дана.

uf evo uskoro završavam priču pa prelazim na to, da vidim koliko sam mudo. rekoh bolje priču prvo dok naučim neke osnove

jebemu majku bade ja upalio survival na najvećoj težini i baš me jebu hahahaha

Пробај неки лакши ниво, типа Pilgrim, да научиш мапу или Voayageur ако хоћеш неки баланс изазова и опуштајуће игре. Ја кад сам први пут играо најтеже нисам могао преживити ни 10 сати. Одма добијем frostbite и хипотермију хаха.

Cek cek, pises cirilicom i onda kad dodje neka strana rijec prebacis na latinicu, ŠKK pa nisi na pismenom zadatku brt

Шта га јебем, нека навика ваљда.