Prijava

Inače gledao sam kako se dabrovi hlade. Sednu na drvo i spuste rep u hladnu vodu. Pošto imaju dosta krvnih sudova u repu, hladi se krv a samim tim i unutrašnji organi. Sad još kada bih imao rep...

Heat sink фазон. Можеш и ти. Туриш ноге у лавор. :) Или узмеш флајку ладне воде и наслониш на врат.

Nešto mi ovo"Heat" u nazivu ne uliva poverenje.

ima kod kineza fajtalica da se kupi (može i od mer glasa ona prskalica), napuniš vodom, upališ ventilator i fajtaš se.

Ahaha fajtalica...jel ima to definisano?

Uzmem praznu flašu Koke i Kole. Isperem je jednom(ne treba pretjerati jer onda ode sav miris), uspem vodu(isključivo gradsku), zatvorim flašu i tako napunjenu vodom je stavim u frižider. Nakon pola sata hlađenja, voda može da se pije. Nije mnogo skupo, a struju mi još nisu sasjekli. Klima nije zdrava, na plaži se rizikuje od kožnog oboljenja....

Pokvasiti vrat i ramena vodom (ne mora da bude mnogo hladna). Deluje na 2-3 minuta, ali zato treba stvoriti promaju posto vetrić odrzava tu neku hladnoću na pokvašenim delovima, pa onda traje duže. Inače, dobra stvar je nositi što manje odeće, recimo ja sam ceo dan samo u šorcu. I naravno, povremeno otići do bazena (u mom slučaju bazen na 11. Aprilu).

Ako imate visoku policu na svom radnom stolu , uzmete selotep i zalepite neku šipku na nju.
Odete kod kineza i kupite prskalicu . Prskalicu na šipku , na kompjutor kišobran , crevno (jedan kraj na česmu , jedan na prskalicu) pa neka pršti..

Najbolja stvar je flasa sa prskalicom i sipas ladnu vodu i to traje dugo i ladi do bola

Upeklo, a?
Kod mene u sobi danas nije bilo toplije od 25° C.
Zid debljine pola metera (možda i malkice više, saću izmerim), od naboja.Zimi toplo, leti zima.Znate koliko je sati kad nazebem noću ako spavam bez majice, cele nedelje šmrljavim.

'nači ništa klima, ništa ventilator i te zajebancije, samo da je zatvoreno i da su roletne i venecijaneri spušteni.Predveče kad zaladni sve se otvori da se izmeni vazduh i to je to.

Popodnevna kratka dremka u sandučaru. Poželjno je da ima neko da vas probudi, ako ste ne daj bože mnogo umorni.

Ledena kokakola uz klimu iznad glave podešenu na 18 stepeni - savršenstvo!

истрошену боцу од парфема напунити водом и штрцкати по потреби

danju:
-pamucne gace
-pamucna potkosulja
-mracan stan
-'ladan bostan
nocu:
-pamucne gace
-pamucna potkosulja
-otvoreni svi prozori
-'ladna piva

Pa dobro Eklipso, skidaš li ti te pamučne gaće ikako?

6 limenki Pećkog piva, upravo doneo komšija!

vetar i oluja, terasa, pljuga i pivo, ako nema xnebu.

Pa dobro Eklipso, skidaš li ti te pamučne gaće ikako?

svaki dan Dub, imam sedam pari i na svim pise po jedan dan u nedelji i jako striktno se pridrzavam nedeljnog rasporeda dana i gaca !!!

Aj napiši i na moje, ja se često zbunim pa ne znam koje su za srijedu.

moze dub, cim kupim novi marker, ovaj mi se istrosio