Prijava

3 ventilatora, dovoljno.

Na svakih sat i po vremena naiskap popiješ pola litra NE HLADNE vode.

Veruj mi, vruće ti biti neće.
Ovim se tvoj organizam sam rashlađuje iznutra. Možda zvuči smešno - ali deluje.

Mess, zar nećeš tom metodom preopteretiti bubrege?

Mess, zar nećeš tom metodom preopteretiti bubrege?

Koliko sam ja čula, bubrezima prija što veća količina vode. Ono što ih uništava su jaki začini ako se ne varam.

Nije pola litra vode na sat i po - dva mnogo leti. Jedino što ćeš da 10-ak minuta tog vremena provesti u wc-u. Mene voda koju unosim u organizam štiti od prokuvavanja, i ne znojim se uopšte mnogo, ni kad je napolju vrelac.

Кладионица, бресква, 20 јура.

dva crnca i palmin lis'.

Živiš u ledari i otvaraš prozor da uđe topao vazduh da ti prsti na nogama ne bi poplaveli od hladnoće i bili spremni za odsecanje.

Stavi stiropor na prozore zatvori sve i zamrači maksimalno.. Otvori prozor od WC i još jedan prozor ali ne u tvojoj sobi da napraviš promaju.. Uzmi ladne vode i povremeno je sipaj u pupak

Ukoliko se mnogo znojite, a morate da budete napolju, nosite sa sobom jaku limunadu sa medom i malo soli, pijuckajte polako. To će vam pomoći da ne izgubite previše soli iz organizma.

inače, bez zajebavanja, najefikasnije je ovo što mešalina reče. što više vode, po mogućstvu da nije hladna :)

Kutija od diska.

Инспирисали сте ме за дефку... http://vukajlija.com/reuma/380665 Ето ријешен проблем, добијете реуму, и врућина вам прија.

I ja uključim AC.

dva crnca

HAHAHAHHAHAHA

edi.. znam.. kontradiktorno zvuči, kako dva hot crnca mogu da 'lade.. ali palmin lis' je ključan! :D

stiropor je dobra stvar. Od 2 cm debljine jedna tabla (1*0.5m) košta oko 40-ak dinara. Ureže se , ili uglavi u prozorska okna. Takođe se u farbarama može kupiti folija koja sa jedne strane ima aluminijum a sa druge one bobice što puckaju, strana sa aluminijumom se okrene ka suncu i vrućine nema, čak ni ne zamračuje prostoriju.

p.s.
Inače, ako nekom treba termoizolacija, ili savet neka me kontaktira na PVT jer se bavim prodajom toga :P

Ureže se , ili uglavi u prozorska okna.

A izvini, odakle ti ulazi svetlost u kuću? :)

Romantika mess, romantika :))

šalim se, vidi se, samo je zamračenije.

p.s.
Inače, ako nekom treba termoizolacija, ili savet neka me kontaktira na PVT jer se bavim prodajom toga :P

И онда се ми рекламирамо кад линкујемо дефке :))))

Mokar čaršav zakačen na prozor umesto zavesa.

Stara fora koju su koristili i još uvijek koriste arapi.

Na sledeće okupljanje dolazim sa kombijem punim stiropora, spremite kintu, ko kupi 2 table ima popust:D