Prijava

stiropor je dobra stvar. Od 2 cm debljine jedna tabla (1*0.5m) košta oko 40-ak dinara. Ureže se , ili uglavi u prozorska okna. Takođe se u farbarama može kupiti folija koja sa jedne strane ima aluminijum a sa druge one bobice što puckaju, strana sa aluminijumom se okrene ka suncu i vrućine nema, čak ni ne zamračuje prostoriju.

p.s.
Inače, ako nekom treba termoizolacija, ili savet neka me kontaktira na PVT jer se bavim prodajom toga :P

Диви га, Корле, што је наиван! :)
Прво скрене пажЉу људима на проблематику, онда суптилно понуди решење. :)

хахах Корлеоне отворио ову тему са планом да завали нешто хаха

Диви га, Корле, што је наиван! :)
Прво скрене пажЉу људима на проблематику, онда суптилно понуди решење. :)

Meni je od početka bio sumnjiv. Premazan si Korle drvena ograda. :p

Da li stiropor mora da se stavlja i spolja i iznutra da ne bi došlo do kondenza?

dva crnca i palmin lis'.

Иначе ја сам запослио једног он ме напљуво на телевизор...

http://www.youtube.com/watch?v=4ZLGQAVSkPo

šerife.. ja ove moje hvalim. ali ne previše, da se ne uobraze :D

Da li stiropor mora da se stavlja i spolja i iznutra da ne bi došlo do kondenza?

Kako će da kondenzuje kad je na polju 35 stepeni ?

Kako će da kondenzuje kad je na polju 35 stepeni ?

Ovo je bilo pitanje za majstor Korlea, a uopšteno je i vezano za izolaciju kuće inače, a ne samo od vrućine.

šerife.. ja ove moje hvalim. ali ne previše, da se ne uobraze :D

Другарице Кристин, какво је то робовласничко друштво?! Шта би рекли несврстани да те виде сад!

Kako će da kondenzuje kad je na polju 35 stepeni ?

А јел ти имаш поље па да знаш колико је топло на_пољу лолололо

Никако превише... После да истрипују да су много добри са листом палме па де се не дај боже запосле код неког другог ко их боље плаће, таман посла :))

lolu.. crnci nisu ljudi! svaki ne-sovjet nije čovek! aman, sVatite to!
ko ne želi da peva pesme lenjinu i radi kao pošten proleterijat.. taj ili biva prognan ili ubijen ili poslat u gulag... ili služi meni, naravno :)

Ja koristim tzv. seljačku klimu - ventilator i kantu leda što iskamčim iz kafića. Metneš tu kantu ispred ventilatora i jebe keve kol'ko je dobro. Samo što moraš ispod stavit kakav peškir, da ne curi po kući.

Aу Кристина која иронијетина... Зовеш се Христова, Божија, а ти из банде црвене ццц

a zamisli još i da se prezivam Božić.. :D
ne, u ovoj sovjetskoj državi ja sam vođa partije ali sam ujedno i prva sveštenica pravoslavne crkve. ženska moć!
ali.. to nije tema sad.

'ladite se ljudi.. :P

А јел ти имаш поље па да знаш колико је топло на_пољу лолололо

Imam polje, bašču i zelenilo :D

Ovo je bilo pitanje za majstor Korlea, a uopšteno je i vezano za izolaciju kuće inače, a ne samo od vrućine.

Pa stirpor se postavlja sa spoljneg zida i dodaje se mrežica i razne druge zaštite.. Onaj ko ima keša postavlja i iznutra i ide na isti način ja mislim. Sam stiropor ne može da kondenzuje jedino ako se loše uradi i prolazi voda izmedju slojeva zaštite.

Da li stiropor mora da se stavlja i spolja i iznutra da ne bi došlo do kondenza?

ili ili. Stavljanje stiropora sa spoljašnje i unutrašnje strane je bacanje para. Preporuka: spolja .

Аутосугестија.

Flaša ladne rakije, što ljuće po mogućnosti, metar kobasice i kilo paradajza. Za početak...

Inače gledao sam kako se dabrovi hlade. Sednu na drvo i spuste rep u hladnu vodu. Pošto imaju dosta krvnih sudova u repu, hladi se krv a samim tim i unutrašnji organi. Sad još kada bih imao rep...

Имаш главу. Ту има доста крвних судова.

A da dišem preko kože a lololo