Prijava

To je tako lepo od tebe ^^

Jedna stvar ovde zbunjuje..
Naime, sex je moguce empirijski spoznati, jer je 'materijalne prirode', dok je ljubav stvar metafizike za koju mnogi govore da je mit. Tako da.. Kako odrediti relaciju dveju stvari ako nam je samo jedna od njih poznata i ako samo za jednu mozemo sa sigurnoscu reci da zapravo postoji? :)

sad mi nista nije jasno. skroz sam zbunjena. avaj..necu se ni jebati.

Avaj... neću ni voleti...

LickItGood
sad mi nista nije jasno. skroz sam zbunjena. avaj..necu se ni jebati.

ако треба увек могу да ти објасним, ако ме разумеш.

Pedjice, voleces.. Samo opusteno :)
Oprostite ljudi sto vam spemujem temu, al' ucim pa sam inspirisana :D

Predražinjo

Avaj... neću ni voleti...

i to

Naime, sex je moguce empirijski spoznati, jer je 'materijalne prirode', dok je ljubav stvar metafizike za koju mnogi govore da je mit.

Nije to toliko jednostavno, kristin. Emocije imaju svoju organsku osnovu (strah, bes) i to je dokazano. Složenije emocije bi trebale da nastaju sinergijom ovih prostijih, koliko me pamćenje služi. Neki ljubav jednostavno definišu kao sentiment, trajnije stanje zaljubljenosti.napisao sam prvo sinteza. fail.

Naime, sex je moguce empirijski spoznati, jer je 'materijalne prirode', dok je ljubav stvar metafizike za koju mnogi govore da je mit.

Неје мит, н'о гомила галиматијаса и фантазмагорија вредних психијатрије.
Ако се послушали, не мене, већ курац, мудро је рећи да јебати се мора.

sex bez ljubavi.... extra stvar
ljubav bez sexa ne postoji

Seks bez ljubavi je tako divan.

Primecujem da se vecini ovde razlikuje objekat 'erotske pozude' od objekta ljubavi. Zar nije kulje spoznati obe stvari u jednoj osobi?

Definitivno jeste Kristino. Evo ja sam našao svoju srodnu dušu ono već godinu+ smo zajedno divno je, naravno bez seksa ne bi moglo nikako. Ali kažem da je seks bez ljubavi, onaj usputni najbolji mogući seks. :)

Definitivno jeste Kristino. Evo ja sam našao svoju srodnu dušu ono već godinu+ smo zajedno divno je, naravno bez seksa ne bi moglo nikako. Ali kažem da je seks bez ljubavi, onaj usputni najbolji mogući seks. :)

Word.

I ja sam bio do nedavno u vezi preko godinu i po dana, i sve je bilo divno, naravno, ništa bez seksa, ali u par navrata, još pre te veze, bilo je par puta tih izleta, a iskreno, ne može se porediti zaista, jednostavno je daleko jače. Verovatno zato što tu na jedno veče nikada više nećeš imati ni ništa, nestaće u akciji, a ovu sa kojom si znaš i znaš da ćeš je najverovatnije videti i sutra, poljubiti i sutra, maziti i grliti i sutra, i sve sa njom i sutra i dan posle i posle i posle, pa posle nekog vremena, da kažem, rokne koncentracija.

Ako je kres kombinacija, boli me tuki realno za nju, bitno mi je da se ispraznim samo.
Ako sam sa nekom u vezi, bitno mi je i da je i njoj dobro, jer sto je njoj bolje, bolji sex, a i jedva ce cekati narednu rundu. :)
tako da - sex bez ljubavi, nije isto sto i sex iz ljubavi.
a ljubav bez sexa - wtf?! ono, vrtic, prva simpatija i te munje?

Стварно сте неромантични.

Стварно сте неромантични.

Vrrrrrd.

ljubav bez sexa ne postoji

A sta rade oni koji su u ratu, dizvines, stradali dole, pa ne mogu vise da obave bracnu duznost, a zene ih ipak vole takve, sakate?
Istina da je broj ovakvih slucajeva prilicno mali, al opet treba prodiskutovati i o toj soluciji...:))

A sta rade oni koji su u ratu, dizvines, stradali dole, pa ne mogu vise da obave bracnu duznost, a zene ih ipak vole takve, sakate?

Знам за случај једног ратног војног инвалида који је у безногом стању направио шесторо деце без вештачке оплодње. Предност тога је што нема шта да утрне доле, тако да жена може да скаче до миле воље :)