Prijava

Сереш ми се по глави, видим ја

Sere generalno :)

Videli smo svi koji smo na temi od početka da je napisao prvo bi.

Посро бих се по госп. Црњанском и сваком појединачном члану фамилије Исаковича, јебале их миграције, требали су у логор да их позатварају да их изеду ракуни!

+ ∞

И јебала га Русија посред чмара радикалског.

Па терминатор неки изменио онда. Нисам луда, писало је БИ.
Но, нећу више да спемујем.

И јебала га Русија посред чмара радикалског.

Шта мислиш, што су га отерали из Југославије?

Da ne bude da nem0 nije u pravu, i da završimo s tim, ima greške u uvodnom postu i to kod krucijalnog pitanja.

Moje pitanje glasi, da li postoji neka osoba na koju bi se posrali, ali jednostavno nemate obraza za to?

Da ne bude da nem0 nije u pravu,

Editovao sam svoj post-hteo sam da kažem da je nemo u pravu, ne peškir. Ispalo je nešto potpuno šesto.

Sori, nemo:)

Po komšijskom keru koji svaki jebeni dan poslednjih godina laje na mene, makar pogledao na ulicu kroz spuštenu roletnu jebeno, ali nemam obraza za to jer bi onda komšije srale meni, haha. Jbg, kreč'o hakija, ne razumeš ti to, druže sudija.

А још као зинат, насред хола Филозофског факса биста Црњанског! Мајку му јебем, не мож се посрати као човек од портира, фотокопира и остале жгадије.

А што бих се тек деканици посрала, и оној асистенткињи шугавој.

Мојне ми дираш тета Љиљану : )

ja bi se posr'o na ćilu mog gradonačelnika lololo! ĆELAVU MRSNU ĆILU!

Ja bih se posr'o na Čedu Jovanovića i Čanka, izrode srpskog naroda!

Посрао бих се по Андрији Младеновићу из ДСС-а, али он није особа.

Ja bih se posro po bilo kome, al mi se stislo govno. Sad pijem čaj od dunje, kažu pomaže.

Лејди Гагу да ти не дирам? Јанковићу, издао си хардкор!

Serem se na Seselja i njegove zatupljene sledbenike. Seselj NE JEBE!

Лејди Гагу да ти не дирам?

Не док је не спалим.

А још као зинат, насред хола Филозофског факса биста Црњанског! Мајку му јебем, не мож се посрати као човек од портира, фотокопира и остале жгадије.

Јебеш ми све ако сам га вид'о :Д

Јебеш ми све ако сам га вид'о :Д

Тачно наспрам фотокопирнице у приземљу.