Новак Ђоковић

  1. ^ zato nas i bombarduju,sto smo ovakvi

  2. Mene zanima samo jedna stvar, ne znam da li je neko to već pomenuo... Ko je finansirao organizovanje onog tragikomičnog dočeka? Da li Djoković familly jedan dinar uložila u to, od svih tih silnih miliona??? Ili smo se svi pomalo nevoljno učipili?

  3. Уместо да дају те паре некоме ко нема! Срамота!

  4. Za svaku drzavu je blagotvorno da propagira masovni sport i elitnu kulturu. Nasuprot tome, elitni sport i masovna kultura dalekosezno zaglupljuju najvazniji resurs drzave, njen narod.

    Рамбо Амадеус, Светски Мега ЦАР.

  5. e, ako im je reko...samo mi ti kaži brate šta je to: elitni sport? i elitna kultura? pošto za ova druga pojma mislim da znam.

  6. Не разумем те влајко. :)

  7. Мислим да би елитни спорт био придавање значаја само спортистима са врхунским резултатима и то само у најпопуларнијим спортовима, уместо да се ради на што већој доступности различих спортова широм земље... Да деца могу да се баве атлетиком, воденим спортовима, итд. без долажења у највеће градове и плаћања превеликих чланарина.

    А елитна култура би била висока култура. Позориште, концерти квалитетних музичара уместо довођења Карлеуше или Цеце да певају на прослави Дана града, рецимо. Супротно од шунда - најкраће.

    Ја сам то тако схватио.

  8. Ако је то питање Стивен је дао коректан одговор лолол

  9. Не разумем те влајко. :)

    ponekad ni ja sam sebe ne razumem :)

    Fala, Stivene...ajd sad otprilike znam šta je elitna kultura...eto ta pozorišta i to..."Pevaj brate", ne može da bude elitna kultura...ajde da elitno bude ono što prati elita, ti neki Štrausi i Bahovi...mada mi je opet nejasno.

    Sad, dalje ne znam šta je elitni sport...da li su to sportovi za koje treba mnogo para da se igraju ili su to sportovi kojim se elita bavi, ili je pa to neki sport koji je ovde nemasovan kao kriket, polo...dodue sad kad pogledam elitni spot i masovni sport s ekod nas podudaraju: tenis!

    Ukratko: Za kulturu sam te razumeo malo, al za sport nisam, Stiv.

  10. Па рецимо нико не форсира Оливеру Јевтић која има врхунске резултате, зато што спорт није медијски атрактиван и не могу од ње да направе спасиоца Србије... Или Јасну Шекарић. Или имаш случај Чавића и Хиглове - мало су их славили, помогли им, Чавићу стан, Нађи бољи услови него до сад... Али се и даље не ради на побољшању услова. Јеботе, ватерполисти су тренирали на отвореном базену на Бањици, док су ту били посетиоци базена и брчкали се у мањем. Оно, светски прваци, а не могу да тренирају на миру. Шта да очекују клубови и појединци без врхунских остварења. Знаш и сам колико градова у Србији има нормалан базен...

  11. eto ta pozorišta i to..."Pevaj brate", ne može da bude elitna kultura...

    Добро, али већина позоришта и већина представа није шунд. Ухватио си се за најнерепрезентативнију представу у последњих питајбогаколико година...

    Од овога би могла тема да се направи, само се надам да ће постовати неко мало поткованији...

  12. Немо, исправио сам, овако треба да гласи:

    Јеботе, ватерполисти су тренирали на отвореном базену на Бањици, док су ту били посетиоци базена и брчкали се у мањем.

  13. Ja mislim da smo mi fenomen u svetu sporta,tri bazena rade ljudski u čitavoj državi i mi smo prvaci sveta u vaterpolu...To opet ne smeta političarima da bez stida šalju pohvalnice preko drugog dnevnika kada se osvoji neki šampionat,svetska liga,itd.

  14. au kolko ste zavidni i ljubomorni..strašno....postignite nešto u životu, uradite nešto vi što kenjate pa onda kenjajte....

  15. Од овога би могла тема да се направи,

    Mogla bi tema, mogla bi...

    Па рецимо нико не форсира Оливеру Јевтић која има врхунске резултате, зато што спорт није медијски атрактиван и не могу од ње да направе спасиоца Србије... Или Јасну Шекарић. Или имаш случај Чавића и Хиглове - мало су их славили, помогли им, Чавићу стан, Нађи бољи услови него до сад... Али се и даље не ради на побољшању услова. Јеботе, ватерполисти су тренирали на отвореном базену на Бањици, док су ту били посетиоци базена и брчкали се у мањем. Оно, светски прваци, а не могу да тренирају на миру. Шта да очекују клубови и појединци без врхунских остварења. Знаш и сам колико градова у Србији има нормалан базен...

    Dobro ovo si u pravu, a i Rambo Amadeus je u pravu, samo što ti pojmovi elita i masa su toliko neprecizn u Srbiji da može o toem sto godina da se priča...

    Добро, али већина позоришта и већина представа није шунд. Ухватио си се за најнерепрезентативнију представу у последњих питајбогаколико година...

    Ma ima toga još...al kad otvorimo temu :)

  16. au kolko ste zavidni i ljubomorni..strašno....postignite nešto u životu, uradite nešto vi što kenjate pa onda kenjajte....

    jbg, javio jes da sam navijao za čoveka, i oću da je što dalje na prvom mestu, ali mi je lik totalno antipatičan...baš iz tog razloga što sam mnogostruko usraniji od njega

  17. Čim se nadje neka ložana da ga veliča, nadje se neko i da ga pljuje. To je normalna društvena pojava, ne morate sve da primate k srcu. Ja trolujem i podjebavam čim vidim da se neko napalio, ali ga poštujem i nije u redu da neko zaista misli da on ništa ne vredi kad čovek trenira ceo život. Uostalom, šta god mi pričali ništa se ne menja tako da samo iskulirano.

  18. Reći da Novak igra u ime Srbije je isto kao i reći da Straja piše u ime Kragujevca.
    Zamislite sutra Verko kaže:
    "Neću više graditi mostove i krstiće, od sad sve pare idu StrajiKg jer u pravom svetlu predstavlja Kragujevac na jednom apsolutno nebitnom sajtu, kao što to radi i Novak Đoković, u jednom apsolutno nebitnom sportu. Napred Strajo, mi te volimo! Nema veze što nema bioskopa ovde, nema veze što je svaka druga ulica u raspadu, mi ćemo tebe da promovišemo!" <- apsolutni idiotizam, kao i ovo sa Đokovićem.

  19. Reći da Novak igra u ime Srbije je isto kao i reći da Straja piše u ime Kragujevca.

    možda Straja ne piše u ime Kragujevca, ali ceo Kragujevac navija i glasa za njega...:))

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.