Prijava

Najebaše ovi što su zaboravili sa kog su se mejla registrovali...

Apsolutno podržavam da tužiš svaku šušu koja neovlašćeno kopira sadržaj da odereš, sahraniš i pozatvaraš sve one pilićarske sajtove i novine koje žive od kopi-pejsta...

Uuuuu, stavka 6. :)))

12. Ovi Uslovi korišćenja se primenjuju od 18.07.2011. godine na sve korisnike Vukajlija.com servisa. Postojeći korisnici će do tog datuma morati da putem mejla potvrde da prihvataju ove uslove. Ukoliko se ne slažu sa uslovima, moći će da zatvore nalog. Ukoliko ne učine nijedno od ta dva, nalog će im automatski biti zatvoren.

Kaizene šta ti ovo znači zatvori nalog i dal ćeš banovati ljude poput gospodzozgazišme,abraksa, i ostale koji imaju odlične definicije i neće moći da se vrate na sajt

Biće im zatvoren nalog (nije isto što i ban), ALI će moći da se otvori ako se slože sa uslovima (preko mejla, prilikom logina će im se omogućiti ovo). Mora tako, nisam ja smišljao ovo, angažovao sam advokata.

Kaizene, da li to znači da će, po stavci 4, nalog mog supruga biti banovan ili ne? Rekli smo ti na Pvt-u da ćemo poštovati pravila i toga se i držimo.

(nije isto što i ban),

Znači biće posebna kartica na profilu na kojoj će pisati "zatvoren"

Znači biće posebna kartica na profilu na kojoj će pisati "zatvoren"

Tako nešto.

@Vučica21™ naravno da ne.

@dusan1001 tako nešto.

Kaizene, ja sam sad promenio imejl jer se sjebala šifra na starom i zaključali su mi taj imejl. Šta sad?

I da, tom što će biti zatvoren se neće moći ocjenjivati defke ?
Mislim to bi bilo realno :))

@Matriks

pa napravi novi imejl i u onom delu izmene profila gde piše e-mail adresa, stavi taj mejl. :)

Kaizene šta ti ovo znači zatvori nalog i dal ćeš banovati ljude poput gospodzozgazišme,abraksa, i ostale koji imaju odlične definicije i neće moći da se vrate na sajt

http://i288.photobucket.com/albums/ll174/dudelove/rdogstv.jpg

Ово је најмања виолина на свету која свира само за Абраксуса који јадан не може да се врати на сајт...

Ma uradio sam to Barra, ah, sad vidim, mislio sam da smo dobili danas te mejlove za potvrđivanje, još jedan moj transfer.

sadržaj koji predstavlja oglasnu poruku, virus ili hiper-vezu (link).

А јел то важи и за линкове у дефиницији који воде нпр, до неке слике којом се илуструје нешто што је напоменуто у дефиницији?

naravno da ne. odnosi se na spemovanje linkovima drugih sajtova u cilju njihove promocije.

Је л' по овим условимаја могу да одерем кожу, узмем кућу и силујем жену ономе ко изврши плагијатисање дела мог ибер хох ума?
Е да, и:
КАИЗЕНЕ, ЗАШТО НАМ ТО РАДИШ, ДЕЦХКО?

sadržaj koji predstavlja oglasnu poruku, virus ili hiper-vezu (link).

Е, ово се односи само на дефиниције и постере, или и на форум и чет?

КАИЗЕНЕ, ЗАШТО НАМ ТО РАДИШ, ДЕЦХКО?

Ово није ништа посебно, на ове услове пристајеш сваки пут кад инсталираш игрицу или се пријављујеш на неки други сајт који су имали вероватно веће проблеме са крађом, па су и раније ставили Услове коришћења...