Prijava

Rade Lackovic favorit iz senke!

A kada su izbori (redovni) trebali da budu?

Ajoj, da, tri meseca nakon toga. Izvin'te, ništa.

Biće isto,samo će se zamijeniti vlast i opozicija,a tako će u narodu drugi biti zadovoljni a ostali ne.I tako u nedogled.

konacno malo i mi ''drugi'' da budemo zadovoljni.

Ja nisam nikad glasao. A moj glas može da promjeni sve. I zato ja kad budem glasao, doći će promjene, na bolje, naravno.

ZeZaToR
nem0 je žensko?

Моје омиљено питање.

Pjer88
Rade Lackovic favorit iz senke!

rade ima profil na vuki!!!! >>> http://vukajlija.com/recnik/autori/29676

Е до курца Брусе, пропаде ми трол због тебе! Јебему миша, нисам ни знао да планирају изборе...
Какав сам видовњак требао бих да отворим тему - Србија најбогатија земља на свету!

Ahahahahaha, ja mislio ti si ozbiljan!
Jebiga, meni ni jedan trol nije uspeo...

1. Tulumbac
2. Samhain
3. kizo

Moji kandidati za precednike.

Ахахахах Шалабе ћути не спамуј тему, ја хтедох да испадне спрдња ал јебига овај Брус ради рисрч по нету! :))))
И шта сад, испаде Л0Л није добар трол, а добро ајде, нека вам...

Zezatore jel si ti iz hora bečkih dečaka?

jel si ti iz hora bečkih dečaka?

Lol

šta da ti kažem, čekam te izbore kao mačka vruću kobasicu, a 90% informacija dobijam sa Vuke jer ne gledam tv niti čitam novine da se ne zarazim optimizmom... kad sam video temu poleteh da nađem informaciju...

Bruce
http://www.danas.rs/danasrs/politika/vanredni_izbori_18_decembra.56.html?news_id=212640

eto linka, kad slože kampanju onda izbori, ako se ne ispune uslovi za kampanju onda možemo oči da izbijemo s izborima... ne troluje LOL, troluje Tadić...

EDIT: i još hoće da mi za Svetog Nikolu pravi izbore, zna li on koliko ja posla imam taj dan?

Јесте провалили датум?

Јесте провалили датум?

А назив новина?
Хипстерска иронија.

ih bre, kakvi ste likovi, ja rušim trol, a vi me dezavuišete...

Nisam ni pogledao datum članka :)))) mnogo dobra fora...

Kuma mi radi u "Danas"! Sad ćemo da proverimo iz prve ruke dal je patka novinarska il je patka za LoL i "vidovnjačke izbore"...

Novinarska patka...Ovo je neproverena informacija...Reko Pera Žiki a Žika Miki...

a Mika Danasu - a posle kažu da je Skandal žuta štampa...