Prijava

1. Када Вам сине нека идеја за дефиницију, да ли пре свега погледате у претраживач, како не бисте направили плагијат?

Redovno i obavezno!
Uglavnom se trudim da definišem nešto novo, da ne ponavljam, bilo pojam, bilo smisao neke druge definicije.

некад ми се омакне, али у 90% случајева, прво проверим.

Sad bi ja ođe napisao kako to nikad ne radim zato ono što mene pa'ne naam, nebi palo nikome, ali neću.

ja nikad ne proveravam i mislim da uopšte nije loše ako je jedan pojam definisan na više načina, čak naprotiv.

Ponekad proveravam, al' ponekad i zaboravim...

Uvek. To je još jedan od razloga što ne pišem puno. Čini se da je sve već definisano.

Uvek, takodje. Ne volim da definisem pojmove koji vec postoje kao takvi.

Radila sam to, i žao mi je što više nema...

Samo Index onaj slovno brojevni dole.

НЕ јер се мени може СВЕ и кад направим плагијат ја платим адвокате да докажу да је плагијат она од пре 2 године!
Јер ја сам МОД, и то онај са облинама.

Ne, jer moja originalsnot nema granica! :)

dal je moguce da svi koriste pretragu samo da provere da li nesto vec postoji. meni je stara pretraga bila odlicna za surf po sajtu kad mi se citaju definicije. ukucas par rendom slova i odma ti izbaci zanimljive pojmove. vata me nostalgija.

Ha Ha!!! Na ovom novom pretraživaču, ukucam pojam, tapnem Enter i zbaci mi da pojam nije definisan!
ja sav uzbuđen, brže bolje napišem definiciju...
Kad ja tamo, a ono međutim... tri strane pune definicija!
Naravoučenije: PRETRAŽIVAČ NIJE DOBAR!!!

Onaj stari pretraživač nedostaje.

pretraživač je super, a pošto se mnogi žale da ne mogu da pronađu definiciju kad ukucaju tačan naziv dajem savet da siđu na dnu strane, imate abecedni red, čini mi se i mnogo lako i jednostavno dođete do traženog pojma.
a ovaj pretraživač služi da ako niste sigurni u pravi naziv definicije da je pronađete pomoću ključne reči, a imate sad i tagove