Repstacija sporta Košarke

  1. Ali svi kmečite za Bobanom a njemu puca kurac verovatno, potpisao ugovor 20 miliona vredan, jebe mu se tačno.

  2. kome ne bui pucao kurac da potpise za 20 milja dolara.da je i dinara,bilo bi dobro.
    jebace amere stimara i macvan

  3. ne znam da li ste izvalili ali mi smo protiv čeha i portorika imali 65 asistencija ukupno, diglo mi se malo pače na ovaj podatak

  4. Синоћ смо 3 минуте до краја 2/4 имали 20 ас округло...

    Едит: заглављен пост на дну прошле стране.

    Али јесте и Боби зајебо. Могао је поштено да каже раније да не зна шта ће му бити са каријером, вјерујем да би Сале имао разумјевања за то. Али Боби је хтио да сједи на двије столице, чекао је до посљедњег тренутка да види шта ће се десити, и онда отказао. Потпуно схватам Ђорђевића, Боби би био важан играч за нас и вјероватно је све планове прилагодио да њему обезбједи што боље услове да се уклопи у екипу. И онда те неко тако изради, и ти све мораш поново да планираш, а сат откуцава. Сва срећа па нисмо имали нешто претјерано тешке противнике на овом турниру, па смо успјели без неких већих проблема да прођемо.

    Е сад, прича око поновном позивању Бобана за ОИ је по мени бесмислена, Ђорђевић је поставио неки систем који је лијепо функционисао и било би глупо да сад нешто мијења и преправља јер игре почињу за непуних мјесец дана. Поштено би било од Бобија да након Олимпијаде каже тачно шта се десило, зашто је толико дуго оклијевао да каже да неће моћи иако је знао каква је ситуација, и на крају крајева, да се извини Салету и саиграчима јер их је довео у незгодан положај. Мени је искрено жао што је све испало овако јер знамо сви какав је човјек и спортиста, али ја га не бих отписивао за нека наредна такмичења.

    Што се тима тиче, ја бих избацио само Дангубића и повео Бијелог ако се опорави на вријеме и то је то. Исто мислим да Мачван не би требало да иде, прво јер је поврјеђен и не зна се да ли ће бити спреман, а лично, његов карактер ми се никако не уклапа у ову атмосферу коју је Ђорђевић створио у екипи.

    Извињавам се на дужини поста.

  5. Kako će hrvati biti jebani na turniru, pa to će smejurija biti, imaju 8 igrača u rotaciji, a u tih 8 su im Roko Leni Ukić i Planinić hahahah prejadnost jebena
    smehotres klasičan

  6. Ima li ljepšeg početka dana od čestitanja Štimcu uz stezanje njegove ruke masne od KFC piletine

    http://i.imgur.com/cdHU2US.jpg

  7. Kad god pomislite da smo slabi na centru, samo se setite da hrvati imaju bilana i planinića

  8. ko jebe hrvate.ne idemo da razigravamo tamo,vec na visok plasman.
    visok mislim prvo mesto.jebemo crnce

  9. jebo vas boban

    poštujem đorđevića jer ovako ispada čovjek prema momcima koji su ovo doprinjeli
    sad da neko gubi mjesto zbog bobija kao da je džordan, nema smisla pa makar popušili kurac tamo
    treba prvo čovjek ostati, a to je đorđević postigao
    svaka čast sale nacionale

  10. Jbt gledam po fejsu komentare, 87,1% ljudi je kao potpuno razočarano u Bobija jer je stavio keš ispred repke i te fore, a ti isti ljudi bi brata prodali za 60 evra i ručak, a kamoli za 21 milion kolko je Bobi zabo u Detroitu. SRBI =GOWNA

    Edit: @mlatoni svaka čast

  11. oce kaki nece kaki.

    B92: Bobi: Otklonjene su prepreke, želim da igram za Srbiju http://www.b92.net/sport/karta-za-rio/vesti.php?yyyy=2016&mm=07&dd=10&nav_id=1153513

  12. A nek bobi pusi kurac, hteo je ugovor u nba i eto dobio ga je. Ne osudjujem ga ni malo, resio je glavni zivotni problem ali jbg burazeru nisi bio tu i cao, sledeci put dodji na pripreme ako budes pozvan i to je to

  13. Pa znaš kako Sanitarni, kad bi sad Bobija pozvao, tako bi počeli i ostali profesionalci da rade sledeći put. Recimo Jokić, zna brat da je prejak, neće ići na kvalifikacije i kad se bude išlo na takmičenje, javiće se. Ne može to tako, ako se jednom popusti, tako će svi početi i ode sve u kurac. Ovo ti ozbiljno kažem, jer znam da sam i ja takav odnos imao dok sam se bavio profesionalno košarkom. Zna se, ma kakva igračina bio, ako ne dođeš na trening dan i dva pred tekmu, imaš sankcije. Isto tako i sa noćnim životom i karantinom. Kad bi se nekome oprostilo, tako bi i drugi počeli da rade. Zna se šta je disciplina i prioriteti. Bobiju je bio prioritet novac za porodicu i karijera u NBA, ok Bobi, ali ima neko kome je prioritet reprezentacija. Isto tako nekome je prioritet izaći u grad petak veče pred tekmu, ali ga zato neće vidjeti tekme sutradan.

  14. mozda bi trebalo:"pa znas kako danilovicu..."
    koliko si se profi bavio?koji klub?ako nije tajna...
    ne znam kakve veze imaju nocni izlasci sa trenutnom situacijom.to su normalne stvari koje se ne tolerisu ni u jednom sportu.doces sutra na tekmu/mec/trening/bilo koji kurac sav izjeban.
    doduse,nedovic voli dobar provod.koliko vidim njemu se oprostilo,pa ostali nisu pohrlili da se razvale od cuge.

  15. Знате шта, па нису они малоумни тинејџери који функционишу по принципу ако може он могу и ја што он може а ја не могу итд. Имамо јако дисциплиновану екипу и сигуран сам да свако од њих врло добро схвата да је успех репке на првом месту.

  16. Sale je rekao da je svaki izostanak legitiman, kakav god razlog bio.

    Samo da na vreme kažeš.

    A onda je rekao, šta nas zavlačiš, tu sam za vas, udaraš se u grudi, igram sigurno, i onda par sati pred početak priprema ti odustaneš.

    Što znači da je Bobi iz nekog razloga sedeo na dve stolice, možda u slučaju da ne zabode masan ugovor, odazove se reprezentaciji, igra kvalifikacije i Rio i tako nađe novi ugovor.

    Zato je Sale ispizdeo, i tu ga podržavam.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.