Repstacija sporta Košarke

  1. Nek boban pusi kurac ajmo stime jebi dzordana

  2. a sto ne vole bobija saigraci, a posebno Teo?
    djordjevic poceo da smara opasno, deluje mi da je dosta sujetan...

    secam se da je pre neko imao dosta smesnih prica za stimaru, ono kad ga je Muta ucio hej sloveni u hotelskoj sobi hahah....decko je degenerik, slazem se da takav treba timu, ali iskljucivo kao vodonosa, nikako na terenu, koji kurac imas od njegove prevelike zelje kad ce da ispusti loptu, promasi zicer, napravi glup faul, napravi kontru itd....i sve ce to da se pravda sa jbg decko ima zelju....imam i ja zelju kad gledam fudbalere, sigurno vecu od svih njih na terenu, pa se opet ne trpam da igram jer bi verovatno vise stete naneo nego koristi

  3. хахаха а стварно ова тилмова констатација има смисла, који ће му курац патика у руци?

  4. хахаха пезосе није га мута учио хеј словени него саиграчи из кадетске репстације и то нешто као "хеј словени ви сте храбри витезови краља артура...", то је после стварно певао на утакмици

  5. Hahah brate da l je to istina jbt.

  6. најјаче ми је било сад на утакмици са порториком, завршио се тајмаут, улазе играчи на терен и штимац стоји као на почетку утакмице кад стоје играчи док спикер најављује играче тимова, и прилази му да л' радуљица прво и цимне руком ка јајима, овај се искриви онако рефлексно, а онда још неки одради исто и смеју се, као да је у питању неки билмез ту којег цело насеље спрда али има лопту јбг.

    http://www.eurohoops.net/wp-content/uploads/2016/07/Rio_2016_Olympic_Basketball_Tournament_Schedule_MEN.pdf

    ево га распоред, ми смо ОQT2, играмо са венецуелом прву, па са аустралијом, са француском, америма, и са кином. ако добијемо французе и будемо други (јер венецуела и кина нису на нивоу неких дрмр тимова, аустралија може бити јебена ал' смо опет фаворити), са америма не можемо пре финала. дакле та је текма бити ил' не бити.

  7. Спарси прошле године Бобију нису дали ни да тренира ни да игра јер је био повређен.... Није то било ништа на фазон Мишко рек'о Радовићу, онда је Радовић рекао овоме, па онај пребацио ономе, па Боби ставио гипс и дош'о Бајага....
    http://nba.nbcsports.com/2015/08/04/due-to-ankle-injury-spurs-will-not-allow-boban-marjanovic-to-play-in-eurobasket-for-serbia/

    gonzo
    gde sam lepo napisao da je olčigledno u pitanju tihi rat Miška i Saleta preko Bobanovih leđa.

    Гонзињо брт, зар и ти паде под утицај кулоара и трачева? Исте односе има и са Мишком и Рашковићем и Филиповићем и осталима.... Једино се са Мишком раније посвађао око Мицића био.... А сличне приче су се вукле и за Дуду и Мишка, само у супротном контексту, да му рекламира играче у репрезентацији итд....


    Боби није име као Батум или Барњани па да игра турнир јер га сигурно и после чека добар уговор, већ је сачекао како ће се одвијати ситуација, као и многи други играчи и ове и претходних година. Лично бих га звао за Рио (као и Јеловца пре Бирчевића), али нисам селектор ја, већ је то човек који нам је донео светско сребро (против Американаца и није могао више, нити би ико и могао). Сале бира екипу, а има довољно успеха са њом да му могу прву петорку чинити и Јовић, Недовић, Симон, Бирчевић и Штимац што се мене тиче, тако да не би требало бити простора да му било ко пребацује на фазон А ДИ СУ РАКОЧ И МИЛИЧИЋ....


    ЕДИТ: Сад гледам Аустралију, требало би да узмемо барем треће место лагано.... Пети Милс, Богут, Делаведова, уз додатак Бејнса и Берстоуа нису нешто нарочито опасни.... Ексум им не игра, јер није ни сезону прошлу играо, а ни Симонса нема.... Занима ме у каквом саставу ће Французи доћи јер се и Гобер још нећка....

  8. jel taj jelovac toliko dobar sada?ja ga se secam od pre 6-7 godina sa sajmsta.ne bi mu dao ulicu sam da predje.ocajan je bio. skil 0.kordinacija u minusu

  9. Dioeru, nije problem sto je otkazao zbog ugovora, problem je sto je cinculirao na obe strane pa u zadnjem trenutku izjebao repku.

  10. i ja se slazem sa tilmom da je bobi cinculirao

  11. Гледао сам га оба меча против Реала и Барселоне у првенству и нешто мало у Еврокупу, офанзивно је добар, дефанзивно нит' смрди нит' мириши, пристојан тројкаш, иде на контакт јер и бацања шутира добро, кретњу је доста поправио у односу на раније сезоне, мада није нешто нарочито интелигентан играч.... Ни близу добар за прву четворку, али довољно добар за замену Бјелици.... Бољи је од Бирчевића, али не толико да се видно примети разлика.... Мо'ш га сад ухватити на летњој лиги, игра за Далас....

    ЕДИТ:

    Thilmo
    Dioeru, nije problem sto je otkazao zbog ugovora, problem je sto je cinculirao na obe strane pa u zadnjem trenutku izjebao repku.

    Па зар није јавио Салету да неће играти пре почетка припрема за квалификациони турнир?

  12. Jok. To je problem. Javio je 10 sati pred konferenciju za novinare, pred početak turnira.

    Imas na prosloj strani konferenciju za novinare sto sam okacio.

    Edit: danas u kafani neki lik rekao da bobi cinculira pa mi gotuvno lolo

  13. Ja sam ubeđen da se bar nedelju dana pred spisak pojavila vest da Bobi najverovatnije neće igrati. Jedino ako nije novinarska patka. Čim budem pri kompu potražiću.
    I što to Teo ne voli Bobija?

  14. Неће да ми пусти из неког разлога....
    Ал' ког турнира? Па још почетком-средином јуна је била актуелна та прича, кад је Сале убацио Бирчевића и Штимца у екипу и знам да сам прочитао да је љут јер је Боби дан пре окупљања јавио да не може да игра.... У толико сам упућен око тог случаја, а домаћом кошарком се не бавим тако да знам само оно што прочитам или чујем од људи за које знам да прате то на начин који треба....

  15. Jebo vas Bobi, tu je Birča i Štime legenda haha, jebali smo Portorikoa, jebaćemo i Amera, bravo Sale mađijo, samo oštro po pičkama koje ne ljube dres!

  16. Joj da nam je Bobija možda bismo mogli i Amere da pobedimo, ovako teško

  17. http://vukajlija.com/forum/teme/29621-kosarkaska-reprezentacija-srbije?strana=271#post_3546919

    Možda npr. bio u bolnici na pregledu, došao normalno, i kad su mu tamo namestili longetu, nije hteo patiku da baci ciganima nego logično poneo.

    Inače smara mnogo svo to jedenje govana boli me kurac, ako ćelavi neće da ga vodi ne mora, ali je jajara nacionale više nego bobinator.

  18. samo oštro po pičkama koje ne ljube dres

    Da pošaljemo i avu u rio evo videa gde ljubi dres!
    https://www.youtube.com/watch?v=b_B9Ameujfk