Repstacija sporta Košarke

  1. Добро информисан извор информера

  2. Људи али који курац Штимац. Штимац у репрезентацији? Не мора Марјановић да игра, али јесмо толико пропали да немамо неког другог осим тог дебелог гмаза?

  3. Aj Gonzo ne lupaj.

    Porediš Bobija iz Mege i Bobija koji je MVP Evrolige sad i odigrao sezonu u NBA, gde je uboo ugovor od 21milion dolara.

    Jokić je na vreme rekao da neće igrati za reprezentaciju tad.

    Drugo, Sale je rekao da je svaki otkaz legitiman, ako se javi na vreme. Bobi ih je zavlačio, ne znam iz kog razloga, i pred početak turnira odjebo bez ikakvog objašnjenja.

    Ja ne znam kako kao sportski novinar ne znaš ove stvari, koje svi malo upućeniji znaju.

    Ne prozivam te, ozbiljno pitam.

  4. Odustajanje Zagorca to potvrdjuje.

    Sa jedne strane razumem Zagorca. Dečko 99% neće ići na Olimpijske igre i ok, priključen je zbog sticanja iskustva jer bi u nekoj perspektivi trebalo da bude budućnost reprezentacije.
    Međutim, ako gledamo sve na isti način, onda je po standardima koje je uspostavio Đorđević napravio još veće sranje nego Boban jer je prošao kompletne pripreme i trenirao bi sa reprezentacijom i na Kopaoniku, a on je to odbacio da bi otišao u Ameriku najverovatnije da odigra Letnju ligu sa Memfisom. Međutim, Miško je najverovatnije i u ovaj slučaj upleten.

  5. Bobi ih je zavlačio, ne znam iz kog razloga, i pred početak turnira odjebo bez ikakvog objašnjenja.

    Ja ne znam kako kao sportski novinar ne znaš ove stvari, koje svi malo upućeniji znaju. TATIC

    Najveći problem je što tripujete da znate neke stvari. Ko je to rekao da je Bobi nekoga zavlačio? Saša Đorđević? LOL
    Znalo se jako dobro da Bobi neće moći da igra kvalifikacije zbog načina na koji je u NBA određen period za potpisivanje ugovora i da Bobi to ne može da reši pre početka jula. To je znao kompletan KSS sa sve selektorom. Da je Bobi bio tu, a onda zatražio dozvolu da ode u SAD i sredi papirologiju oko ugovora, da li bi je dobio? Sumnjam.
    Na kraju krajeva da ta situacija nije nešto izmišljeno imate dokaz i kod Hrvata jer je njima otkazao onaj Amer kome je keva Hrvatica za kvalifikacioni turnir upravo iz istog razloga.
    Sve je to super, Sale je legenda itd, itd ali to ne znači treba da mu se pruža blajv na svaku reč koju izgovori.

    Porediš Bobija iz Mege i Bobija koji je MVP Evrolige sad i odigrao sezonu u NBA, gde je uboo ugovor od 21milion dolara.

    Bobi iz Mege je, koliko me sećanje služi, bio MVP naše lige. E sad će neko da kaže ''Jebo našu ligu''. Jeste, ali to nije smetalo da iz te iste Lige povede na SP Simona i Jovića koji je te sezone u Radničkom imao nikakav učinak. Doduše Jovića je očigledno Muta malo pogurao.

  6. Saša Đorđević lažni moralista. Sećate se kako je posle osvojenog 2 mesta na SP-u izjavio da neće voditi nijedan klub dok je selektor Srbije. Kao da nije dovoljno zaradio u karijeri, pa mu je taj angažman u Pao bio neophodan da bi obezbedio egzistenciju sebi i porodici.
    MOĆNI BOBAN MORA U RIO!!!

  7. Gonzo, slabim argumentima pokušavaš da razvodniš činjenice koje sam ti dao.

    Ništa nisam čuo od tebe što bi mi promenilo mišljenje, a spreman sam na to.

  8. Gonzo, slabim argumentima pokušavaš da razvodniš činjenice koje sam ti dao.

    Ništa nisam čuo od tebe što bi mi promenilo mišljenje, a spreman sam na to.

    Slabim argumentima? Pa jeste u pravu si, moji argumenti su potpuna nula u odnosu na ovo

    Ja ne znam kako kao sportski novinar ne znaš ove stvari, koje svi malo upućeniji znaju.

    ''Svi malo upućeniji znaju'' je boli glava argument. Ako ima novinara među tim malo upućenijim gde su onda da objave sve to?

    I šta je tačno slab argument? Da je Bobi bio MVP lige i da nije bio dobar za Saleta koji je istovremeno zvao igrače iz te iste lige.
    Na kraju krajeva, mudro si zanemario poslednju rečenicu u jednom od mojih prethodnih postova gde sam lepo napisao da je olčigledno u pitanju tihi rat Miška i Saleta preko Bobanovih leđa. To ovi što su malo upućeniji takođe znaju, samo se izgleda prave ludi.

  9. Moguće da postoji rat između Miška i Saleta, ali to ne umanjuje Bobijevu umešanost. Na kraju krajeva, Bobi je taj koji je Saletu pričaoda će igrati pa ga ispalio u najgorem trenutku.

    A ova priča nije realna zato što je Miško menadžer svakome ko igra basket na planeti, kao i Jokiću npr, što bi baš šiljio kurac preko Bobana.

    Cenim da je Bobi sedeo na dve stolice da ako ne ubode ugovor u NBA odmah, da ga ubode kroz kvalifikacije i Rio posle.

    Setite se onog lažnog gipsa ili zavoja na nozi, šta beše

  10. Ovo je pred prošlo evropsko prvenstvo, kad je otkazao. A nije mu slomljena noga bila nego kao otok.

    http://sportklub.rs/vesti/91025/bobii.JPG

    Da se razumemo, ja bih ga zvao svejedno, ali ajde da ne širimo neistine i spekulacije.

  11. A provali kolko nameštena fotka, obuo čizmu samo za slikanje.

    Ko još kome je noga u gipsu, ide da šeta ulicom a drugu patiku nosi u ruci jbt.

  12. ne mislis valjda da su toliki debili,pa da nisu skapirali da je patika u ruci visak...

  13. Povreda je izmišljena tad da ne igra EP. Svi si napali Bobija i onda au brže bolje izbacili tu fotku. Cenim da niko nije obratio pažnju na tu patiku u ruci, a ti kaži je l to realno.

    Pa iz kuće ne bi je izneo, a ne na sred ulice da je imaš u ruci.

  14. На крају крајева то је Ђорђевићева одлука. Чим изгубимо први важан меч пљуваћемо га што није звао Марјановића. Свеједно његову одлуку тешко да може неко да промјени. А да испада глуп то је истина. Јер са Јокићем и Марјановићем под кошем без проблема можемо да се боримо за медаљу, овако ће бити теже јебо га Штимац посред пичке.

  15. mogu ti reci da mi je realnije da je otisao ckode kod lekara,ovi rekli moras nositi ovo sranje na nozi.on bio u fazonu,a u kurac,dosao sam samo na kontrolu.aj stavite,sta sada.slikaj me misko napolju da vide kako sam bolan.
    malo mi nerealno da je misko negde mazno to sranje za nogu i da su navlacili zajedno na ulici.
    mozda se to sranje zove langeta.
    jako mi je tesko da pomislim da postoje toliki debili koji bi taj detalj prevideli.
    skini patiku,navuci ovo sranje.sta cu sa patikom.nem pojma,ko je jebe.

  16. Tilmo ti si valjda svestan da je njemu čizma stavljena tek u Americi. Ovo je i slikano tamo, a ne verujem da bi se ovi u San Antoniju cimali da mu roknu čizmu samo da bi nekog u Srbijislagali. Za Srbiju ljude iz San Antonija zabole baš.
    I nije Bobi ništa otkazao prošle godine, već mu je posle pregleda u SAD San Antonio zabranio da igra.

  17. Ja njega kad sam video u Uscu pre neke dve tri nedelje, deluje mi kao tezak mutant kome su ekstremiteti prisiveni za telo.

  18. Брате како сви који виде Марјановића виде га на јебеном Ушћу?

  19. Cela ta zavrzlama s Bobijem je počela kad je neki intelektualac iz KKCZVBGD rekao, nakon što je pobedila Partizan, nešto u fazonu "Haha, sjebao vas Bobi sa slomljenom nogom!" Posle to čuli ovi iz SA i naravno da su trebali da racionalno postupe.

  20. Da se i ja jednom skroz složim s Tilmom.