Repstacija sporta Košarke

  1. (Slika džuvdžana)
    Tačno bi nas usporio da ga je poveo.

  2. Pa plasirali smo se u Rio, to je završeno, sad je trenutno aktuelna situacija oko Bobana, o čemu drugom jebote da pričamo. Vau debili se svađaju oko debila ajde da ne pričamo ni o čemu

  3. Joj da bobi vidi kako ga tilmo provalio sa patikom celog života bi hodao bos!

  4. Trol ne postoji, odrasti dečače.

    Samo sujetni novinari koji pene kad ih pecneš xd

    Sad bez zajebancije, prekidam ovo, dosta si poludeo a to mi nije bio cillj.

    Majstore ajde skapiraj jednu stvar. Ne patim ja od neke sujete, u suprotnom bi mi bilo ispod časti da uopšte sa bilo kim razmenjujem mišljenjana ovoj temi jer bih tripovao da sam neko veliko mudo pošto radim kao neki kurčev sportski novinar i da niko drugi na ovom forumu nema pojma o košarci osim mene, a to naravno nije tačno.
    Sad si se setio da mi objašnjavaš da svako ima svoje mišljenje i to pošto si kenjao po mom bez krštenog argumenta dok sam pokušao da normalno objasnim neke stvari u postovima. I sad si se kao setio da bi trebalo da batalim.
    Nemaš frke, bataliću jer stvarno ne mogu više da ti crtam.

  5. Dusane, uozbilji se.

  6. Ej, al koji smo mi cigani. Ma ne postoji sport ili neka sfera života da sve prođe glatko. Uvek neko sranje i rasprava u sirbistanu lolo

  7. Ok, ne oko debilčine mongoloidne..nego se svađate 15 strana oko Thilmove teorije zavere ili (nadam se) trola o mongoloidnoj debilčini. Gonzo brate uozbilji se:)

  8. Gonzo, svi ti kažu xd

    Mada sam za patiku bio ozbiljan, jeptese.

  9. Pička vam materina, jebo vas Boban, pitao sam nešto lijepo?
    http://vukajlija.com/forum/teme/29621-kosarkaska-reprezentacija-srbije?strana=274#post_3547719
    Ako će neko dolaziti, da ločemo zajedno. Od vukajlijaša, samo Burija i Mrlju lično poznajem, malo je to.

  10. Ja samo znam trošarinca a on više nije među nama. :(

  11. http://i.imgur.com/9WhgVJy.jpg
    овде има око седамсто метара курца

  12. Ne mogu oni da jebu kolko mi možemo da mešamo!!1

  13. Poskidao bih im patike brt

  14. prva reprezentacija sad-a bez ijednog belca koliko ja pamtim

  15. Klej brani čast belaca xd

  16. ćale mu je crnac

  17. Majkeimga čak su i devedesšeste imali Stoktona.

  18. jeva cekam da deandre jordan pocne da zakucava i urla

  19. bice dobrih poteza
    za to se zivi da se gleda
    jebo trojke sa 8 metara

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.