Repstacija sporta Košarke

  1. sto nema karija? i manimala? i kavaija? jbt oni koga god da povedu imaju svemirski tim...
    a sto se sad crnci ne bune kako nema nijednog belca, ko sto se za sve zivo bune cim ima vise belaca nego njih

  2. bice dobrih poteza
    za to se zivi da se gleda
    jebo trojke sa 8 metara

    +88

    Jedino sto je lepse od vrh zakucavanja moze biti vrh banana kad neko krene na vrh kucanje eto. Jebo trojke

  3. I pezos pravo u centar, crnci imaju kompleks nize vrednosti zato pate oko tih nebitnih stvari

  4. Crnje su tu da budu sarlatani, da se krevelje na pozornicama i skacu za loptom. To je njihov genetski maksimum. Nemaju niti jedan pronalazak, naucni rad koristan drustvu ili sta god. Za 5000 godina nisu smislili pismo niti pripitomili jednu zivotinju u Africi. Jebiga, takvi su.

  5. ima li neko insajdersku informaciju sta je bilo za marjanovica na kraju

  6. Patiku je namerno držao u ruci.

  7. Nemoj Gonzo da te čuje lolo

  8. Crnje su tu da budu sarlatani, da se krevelje na pozornicama i skacu za loptom. To je njihov genetski maksimum. Nemaju niti jedan pronalazak, naucni rad koristan drustvu ili sta god. Za 5000 godina nisu smislili pismo niti pripitomili jednu zivotinju u Africi. Jebiga, takvi su.

    Врло добар блиц џивџан +281 -39

  9. Idemo na olimpijadu jbt, ne na rakijadu!

    Pročitao sam oko 1000 komentara po portalima u vezi Štime vs Bobi priče, i ovaj do sada najrealnije objašnjava situaciju. Kul ćemo mi posrati Kinu i Venecuelu, al kad dođe neko sa ozbiljnijim centrima, a nas stane šut spolja eventualno, dešava se scenario kao protiv Litve prošle godine. I treba da računamo na to da će španski cigani riktati duel sa nama u nokautu, pogotovo ako im to bude obezbedilo da izbegavaju Amere do finala

  10. A Marjanović će da nam mnogo pomogne protiv braće Gasol i Kazinsa, oće oće

  11. Sjebo se skroz xd

  12. Komentar sa b92

    Grobar sam i kazem da je Štimac pluća ove reprezentacija i da ovaj tim nece disati bez njega u ekipi. A zna se ko bi otpao.

    Zar nema štime veliko srce?Kako sad pluća zbunjen sam tilmo objasni mi

  13. Možda kad diplomiram sad u oktobru da upišem medicinu fasciniraju me organi poput srca srbije i pluća reprezentacije jel se uči to na medicinskom?

  14. Makaronac valjda studira medicinu moram to da ga pitam

  15. Jao bre dule, pa veliko srce zahteva mnogo kiseonika, što znači velika pluća.

    A obratite svi pažnju na Bombaša SNS bota sto na yt postavlja jebenu Vučićevu konvenciju.

  16. a ima logike jebemmu

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.