Repstacija sporta Košarke

  1. Ma dobijamo i Italijane i Špance lagano, sve dobro funkcioniše i mora se desiti veliki pad u našoj igri da bi izgubili od njih.

  2. волио бих из неког разлога да се ова дружина са све реквизитима појави на следећој текми и да спамују ову песму целу текму. замисли само, колико моћно.

    https://www.youtube.com/watch?v=V-XYCFUNjaY&lc=z12ggh4gjwmmwf3lq23rwxe5jrapyvcdd.1565606015492621

  3. BRAĆA DOMINIKANCI IZBACUJU KENGURE

  4. Sad dve tekme za uživanje, fra-lit i usa-grč, mi li na.

  5. I što ne radi ona druga tema za sp

  6. prastari bag kad postuju dvoje istovremeno

  7. treba jedaan od ovih što su zadnje postovali da izbrisu post i proradice

  8. Al kako su brazilci izgubili jebeno. Da su pobedili, i ameri da oderu grke, grci ispadaju. Takav je plan bio. Xd

    Al sad se zakomplikovalo, očekivao sam da se već danas otarasimo grka jer su zajebani zbog onih čamuga.

    Mada, hrvat je trener brazila, šta očekivati.

  9. nikakva medalja ne dolazi u obzir ako se ne osvoji protiv amera

  10. Baj baj litvanija gahahahaha

  11. GRCI NISU KOŠARKAŠKA NACIJA KAD IM IGRAJU CRNCI
    GRCI NISU CRNCI

  12. Briga manje, a možda i dve, ako Česi ne dozvole da ih Grci razguze...

  13. Dominikanci na kraju nisu mogli protiv kengura, Litvanci su ispali od Francuza u opravdano zanimljivom meču, a SAD na kraju slavio čudnim rezultatom protiv Grka.

  14. Kakva beda od utakmice. Grci se raspadaju, najviše odvratni Kalates, Kalatis što bi rekao idiot Mijaljević. Ovo je poslednja prilika da ova generacija osvoji nešto i ne ostane upisana u istoriji kao gubitnička.

  15. Mislim ovde na nas da je poslednja šansa da osvojimo nešto*

  16. Авериџ срб коментар: кад имаш увезене чамуге у репстацији изгубио си ДУШУ и не заслужујеш медаље

  17. Исто важи и за увезене белце тј црногорце

  18. https://twitter.com/BasketNews_lt/status/1170354912653381632

    стварно срамно. гледају онај инстант ривју на +40 дал је фаул за два ил 3 бацања, а ово на минут до краја избацује лопту из коша после бацања и она индија од судија не гледа брааате...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.