Repstacija sporta Košarke

  1. Јебеш екипу која има Јаниса, а у једнакој мери у нападу користи евролигашке медиокритете, да су Немци тако лимитирали Новицког и делили равноправно нападе на њега, Ролера, Фемерлинга и Марка Пешића керов курац би узимали, а не медаље.... А није да и Новицки није био удвајан.... А и даље нису елиминисани због лудих Чеха, преготивна екипа за ово такмичење, колико ме Нигерија разочарала у оној групи њиховој, толико су ме Чеси одушевили...
    Додуше, ово данас тек треба да погледам против Амера....

  2. Nas su 2010 pokrali najstrašnije u istoriji pokradanja

  3. Sad ću da se cimam oko njih.

    Šteta što debilni brazil izgubio, pa spasio da i grci ispadnu ko i litvanci.

  4. Mali zeleni nacistički grad u Rusiji može da plaky do sutra.

  5. већа је ово крађа из простог разлога што постоји јебени инстант ривју.

  6. Kazni zelenog nacistu što psuje na presici. Banuj govna 10 godina

  7. Ove sudije ne razumeju košarku, nabubali pravila a osećaj za situaciju nula

  8. А и судије су генерално очај, ово су неки левати углавном, ОК рат са Евролигом, серу мало једни, мало други, али доведи крштене судије макар....

  9. Meni više smetaju prenosi utakmica, nekako ima premalo usoporenih snimaka. I kada ih puste, to bude mnogo kasnije. Plus ona grafika što prikazuje rezultat flešira.

  10. Зап, крени са мађијама твојим, чека Шпанија сутра ипак јбг, ваља се за сваки случај онако чисто мало

  11. Čekaj vi zaista mislite da možete da pobedite Španiju? Skorojevići jedni, idete na VLADARE Evrope zadnjih 20 godina.

    VAMOS

  12. S verom u boga i zapatu

  13. Spanci mrtvaci igraju ko babe celo prvenstvo ako se sutra razigraju onda nek puse kurac za sva vremena najogavnija jebena nacija sto se sporta tice

    Sto se mene tice posle pola druge faze favoriti za zlato su:
    1 usa
    2 srb
    3 franc
    4 aus
    5 ceska

    Bas sam uzivao da gledam cehe valjda im se nije silb trajno sjebao, australija oducila litvance od kosarke a danas rutinirali ove pajsere, francuzi na guz dobili litvance ali vidi se da imaju rezerve imaju 3 igraca koji na taster daju kos a gober userava koliko je dobar

  14. милутинов лимитиран играч

  15. 20 разлике за србију данас

  16. Konačan rezultat 86-69 za nas.

  17. prva cetvrtina na prvenstvu koju gledam, ovo je smesno Srbija je prejaka

  18. Imam neki strah od ovih cigana mamu im jebem.

  19. Kao bombas od Zvezde.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.