Repstacija sporta Košarke

  1. Dobro Bombas popusti sad malo počeću da te vređam

  2. Rubio ima neke nežne okice i trepavice ko neka djevojčica

  3. Hahah bas je dosadan i opterecen lik, prepun kompleksa

    Ee guzili smo angolu kao akcije neke sprdnja, bobi igra pleja...sad kad je gusto sve bezidejno, napad samo gleda kako da se rese lopte samo se dodaju nesto bezveze, odbice nas 25 razlike

  4. MARKO KEŠELJ ODGOVORIO HRVATIMA ZBOG TENKA NA MARAKANI: Kako se uvek okupite protiv Srba i Zvezde?

    haha jebote i oni ovakvog debilka na rts

  5. Sudije sad malo puše kurac jeli

  6. KJJOKIĆ BOLJE DA VALLJA GUME

  7. Je l na odgovara da izgubimo? Ne verujem da smo.ovakav krš od ekipe odjednom. Jašu nas cigani i ne posustaju.

  8. 5.25 bila kvota na špance..

  9. Kakvi su velemajstori ciganskih forica Španci. Dobro je ovo došlo da se malo spustimo na zemlju.

  10. Dobro, u finalu ćemo ove pederčiće pobediti 30 razlike zapamtite ovaj post

  11. AL KAKVO JE GLUPO KRME OVAJ JOKIĆ

  12. lagao bih ako kazem da mi ne imponuje kad neko razmazuje spermu naprednoj smrdiji po faci

  13. previse siptarije u ovoj ekipi, Jokic, Simonovic, Micic...

  14. Lele kakva blamaža

  15. SRBI NISU SPORTSKA NACIJA

  16. Argentina jebena ako nas usere nekim trojkama ja stvarno ne znam, pobiće nam se pola nacije

  17. JOKIĆ JE UMIŠLJENO DEBELKO GOVEDO ZAPATO VRAĆAJ ONAJ OPIS TEME

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.